REPORT: Getafe - Real Madrid 0:0. Oslabení hosté ztratili body, únava byla znát

Čas 18. 04. 2021, 22:55 | Autor podvinho
Luka Modrić odehrál opět celý zápas

Real Madrid nastoupil na půdě Getafe v hodně oslabené sestavě, na oporách navíc byla vidět únava. I proto předvedli hosté slabší výkon a vyhrát si nezasloužili. Konečné skóre? 0:0. Největší kontroverzí byl neuznaný Marianův gól, domácí Getafe ale mělo více šancí.

Kromě toho, že Realu chybělo mnoho hráčů kvůli zraněním, kartám či Covidu, nechal ještě trenér Zinedine Zidane odpočívat Karima Benzemu a Toniho Kroose. Jinak to už nešlo, ovšem šlo o příliš velké zásahy do sestavy.

Přesto si Real v prvním poločase připravil dvě obrovské příležitosti. V obou se ocitl Mariano. V prvním případě dokonce útočník Bílého baletu skóroval, gól byl ovšem neuznán pro ofsajd. Toto rozhodnutí je velmi kontroverzní. Ve druhém případě sice Mariano již překonal gólmana Getafe, ale míč před brankou odpálil Timor.

Protože své šance neproměnilo ani Getafe, poločas skončil bez branek. A jak se později ukázalo, gólu jsme se nedočkali ani ve druhém dějství.

Nutno uznat, že ve druhém poločase bylo blíže ke vstřelení gólu jednoznačně Getafe. Zatímco Real si již tutovou šanci nevytvořil, a to ani po nástupu Karima Benzemy, minimálně dvakrát ho fantasticky podržel Thibaut Courtois.

Real si zápas v Getafe vyhrát nezasloužil. Stejně tak si ale nezaslouží kritiku.