REPORT: Real Madrid - Granada 2:0. Vítěznou branku vstřelil Casemiro, v závěru se prosadil i Benzema

Čas 23. 12. 2020, 21:40 | Autor S3F1K
Casemiro otevíral skóre

Los Blancos zvítězili i pošesté v řadě, když doma 2:0 porazili Granadu. Branky vstřelil Casemiro a Benzema. Černou kaňkou na utkání je zranění Brazilce Rodryga, zatím není jasné, jak vážné. Další duel má Real naplánován na 30.12. proti Elche.

Hráči Realu nastoupili k zápasu jako jasní favorité a již v první minutě mohli prohrávat, nicméně hostující útočník Puertas trestuhodně přestřelil Courtoisovu branku. Dvě minuty na to, mohli jít do vedení domácí, ale Benzemu vychytal Silva.

Kroosova dalekonosná střela z dálky šla bohužel těsně vedle a tak se v první půli mluvilo hlavně o zranění Rodryga, kterého ke konci poločasu nahradil Asensio. Snad se nepotvrdí černé scénáře a nepůjde o nic vážného. Do šaten se tedy šlo za stavu 0:0.

Do druhé půle Real vlétl a mohl brzy vést, Asensio však trefil pouze tyč. Valverdeho dorážku vyrazil Silva, stejně tak střelu Kroose. Benzema pálil nad.

Jenže domácí to mrzet nemuselo, nedlouho poté se ale prosadil Casemiro, když hlavou dopravil do sítě centr od Asensia - 1:0.

O minutu později domácí zachránil Courtois, když skvěle zneškodnil střelu Puertase. VAR poté zkoumal ruku ve vápně Realu, ale hosté penaltu nedostali.

Hra již byla dost rozkouskovaná, přesto se Real ještě jednou prosadil, v závěrečné minutě se trefil Benzema, když jeho střela z hranice vápna bylo tečována a skončila v síti, zápas tak skončil výsledkem 2:0.