REPORT: Villarreal - Real Madrid 1:1. Po špatném druhém poločase berou hosté bod

Čas 21. 11. 2020, 18:11 | Autor podvinho
Mariano se zapsal mezi střelce zápasu

Snový úvod zažil Real Madrid v zápase 10. kola španělské La Ligy na půdě Villarrealu, když vedl Marianovým gólem již od 2. minuty. Jenže ve druhém poločase předvedli hosté velmi špatný výkon, a proto nakonec berou pouze bod. Z penalty srovnal Gerard Moreno.

Real Madrid se na půdě Villarrealu k překvapení domácích prosadil hned ve 2. minutě, ačkoliv branku hostujícího celku musel potvrdit systém VAR. Hlavní rozhodčí Marianův zásah každopádně uznal, asistenci si přispsal Dani Carvajal.

V prvním poločase hrál Real poměrně dobře, šancí jsme ovšem moc neviděli ani na jedné straně. Za vše mluvila statistika střel na branku - 0:1. Tedy na chlup stejná jako skóre utkání. Poločas tímto výsledkem skončil.

Do druhého dějství bohužel svěřenci Zinedina Zidana nevstoupili dobře a ze zápasu se stalo čekání na to, zda Real hubené vedení udrží, nebo inkasuje. V 76. minutě bohužel došlo na druhou možnost. Nařízenou penaltu proměnil Gerard Moreno - 1:1.

Po vyrovnání se začalo hrát nahoru - dolů, blíže ke gólu měl Villarreal. Jenže jeho hráči nadějné akce buď nedotáhli nebo se mýlili. To se týkalo i Takeho Kuba, kmenového hráče Realu, který zazdil velkou příležitost v 89. minutě.

Tak jako tak, po finálním hvizdu rozhodčího svítilo skóre 1:1. Nutno objektivně dodat, že Villarreal si prohrát nezasloužil.