Zinedine Zidane před Celtou: Eden Hazard je připraven naskočit do zápasů. Proti Celtě bude s námi

Čas 15. 02. 2020, 14:21 | Autor Laša | Zdrojas.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Na předzápasové tiskové konferenci Zinedine Zidane potvrdil to, o čem se v týdnu již spekulovalo. Eden Hazard je připraven, aby se po třech měsících vrátil do zápasového tempa!

Celta. „Klíčem je, abychom pokračovali v tom, co jsme dělali doposud. Známe kvality soupeře. Pozice, na které se nacházejí, není odrazem reálné síly týmu. Zaslouží si být výše, protože je to ve všech aspektech dobrý tým. Očekáváme obtížný zápas. Klíčem je zůstat v koncentraci, vysokém tempu a intenzitě...

Klíčová obrana? „Nemyslím si. Real Madrid má ve svém DNA zakořeněné i útočení. Chceme hrát fotbal. Vše je o rovnováze mezi útokem a obranou. Nemohu srovnávat zda je důležitější obrana nebo útok. Protože dobré výsledky závisejí na rovnováze.

Trest pro Manchester City. „Nevím, jak to s nimi bude dál. Moc mě to v tuhle chvíli nezajímá. Co k nim mohu říct? Mohu se jen vyjádřit k utkání, které proti nim budeme hrát. Že nás proti nim čeká velice těžký zápas. Je to velice soutěživý tým. Ale můj problém v tuhle chvíli je Celta Vigo.

Hazard. „Je na čase, aby naskočil zpět do zápasů.

Bude hrát už proti Celtě? „Nejprve bych chtěl říci, že fyzicky je na tom velice dobře. Ale není to jen o tom. Vše je i o zápasovém rytmu. Musíme si uvědomit, že tři měsíce nehrál. Ale po fyzické stránce je připraven nám opět pomoci. Podepsali jsme ho, protože je skvělým hráčem. Vrací se do týmu. Mohu nyní říci, že zítra s námi bude. Je připraven hrát

Kdy se rozhoduje o sestavě. „Záleží to na mnoha věcech. Pokud máte k dispozici hráče, které mám i já, je to velice komplikované. Protože každý z nich týmu má co nabídnout. Proto vždy říkám, že je to těžké na rozhodování. Ale jsem rád, že mám tyhle hráče k dispozici. Všichni jsou připraveni. Rozhoduji se v průběhu týdnů. Může se tak stát na začátku týdne, nebo klidně i den před zápasem. Záleží na mnoha faktorech. Blíží se čas, kdy budu mít všechny své hráče k dispozici. Mám na výběr z 23 skvělých hráčů. Je na mě, abych mezi nimi zvolil. Celý týden poctivě trénují. Vyžaduji ale, aby byli stoprocentně připraveni po fyzické i zdravotní stránce. Tomu dávám přednost.

Vinícius a proměňování šancí. „Je to věc tréninku. Je velmi mladým hráčem, který má vše před sebou. Ví ale, že musí tvrdě pracovat. Má kvalitu. Má velkou kvalitu. Když tomu dá trénink, bude skvělý.

Vinícius a proměňování šancí. „Je to věc tréninku. Je velmi mladým hráčem, který má vše před sebou. Ví ale, že musí tvrdě pracovat. Má kvalitu. Má velkou kvalitu. Když tomu dá trénink, bude skvělý.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!