Casemiro: I když výsledek vypadá jednoznačně, byl to hodně těžký zápas

Čas 09. 02. 2020, 18:26 | Autor Laša | Zdrojas.com
Casemiro
Casemiro

Real Madrid si připsal důležité tři body. V Pamploně dokázal otočit nepříznivě se vyvíjející zápas, a po vítězství 4:1 má v tabulce La Ligy již 52 bodů.

Těžký zápas. Byl to typický zápas proti Osasuně. Víme, jaké to tu je… Podívejte se (ukáže na zpívající tribuny) jak krásné to tady je. Musíme jim pogratulovat. Mají fanoušky, kteří ze svého týmu vymačkají maximum. Proto i navzdory výsledku odehráli skvělý zápas. Věděli jsme, že během úvodních 15 minut na nás vlétnou a budou nás mačkat.

Úvodní tlak Osasuny. „Věděli jsme, že to tak v úvodu bude vypadat. Samozřejmě, že jsme nechtěli dostat branku. Tlačili nás, museli jsme vynaložit velké úsilí, abychom hru dostali pod kontrolu. Na obdrženo branku jsme zareagovali dobře. Vrátili jsme se zpět do zápasu. Pak jsme už nepřipustili komplikace. Byl to dnes ale opravdu těžký zápas.

Boj v La Lize.Máme za sebou týden, v němž jsme byli vyřazeni z Copy, takže po mentální stránce to pro nás byl těžký zápas. Ukázali jsme, že se budeme prát za cokoliv. Jsou před námi další zápasy, samozřejmě, ale dnes jsme dosáhli na veledůležité tři body.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (1 příspěvek) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!