El Clásico bez Casemira? Start klíčového hráče Realu Madrid je v ohrožení

Čas 02. 12. 2019, 20:23 | Autor thjuks
Casemiro
Casemiro

Brazilec Casemiro je ohrožení jednozápasového trestu za žluté karty. Stačí jen jedna žlutá. To by nebylo nic tak strašného, kdyby nebyl důležitý zápas s Barcelonou tak zatraceně blízko.

1650 minut odehraných minut ve všech soutěžích. Žádný jiný fotbalista toho v této sezóně tolik neodehrál tolik za Real Madrid. Casemiro je bez debat klíčovým mužem sestavy Zinedina Zidana.

Pracovitý záložník Bílého baletu má na triku v lize čtyři žluté karty a je tak krok od trestu stopky na jeden zápas. Příští víkend hraje Real doma proti Espanyolu a následuje těžký zápas ve Valencii proti domácím Netopýrům. Poté je na programu odložené El Clásico v Barceloně.

Trenéra Zidana čeká těžké rozhodování. Risknout Casemirův start proti Espanyolu? Nechat ho odpočinout ve Valencii, kde bude mít Casemiro pravděpodobně mnohem více práce?

Neúnavný Casemiro nemá na soupisce žádnou stoperocentní náhradu a jeho absence proti Valencii i Barceloně může být velmi problematická. Pokud Zizou nechá (nebo bude muset) Casemira odpočívat, praděpodobně ho zastoupí Fede Valverde. Tomu však více sedí role záložníka typu box-to-box. zatímco Casemiro je dříč především do defenzívy.

Co bys dělal(a) ty, být trenérem Realu Madrid?

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!