REKORDNÍ DEBUT SNŮ! Osmnáctiletý Rodrygo skóroval za Real jen 95 sekund od nástupu

Čas 25. 09. 2019, 23:43 | Autor thjuks | Zdrojmarca.com
Rodrygo slaví první gól za Real Madrid
Rodrygo slaví první gól za Real Madrid

Je to jako z pohádky. První start za vysněný Real Madrid a jen o několik málo sekund první gól. V osmnácti letech. Brazilec Rodrygo prožil na Bernabéu úžasnou noc.

Ještě před pár měsíci hrál Rodrygo za brazilský Santos, a potom následoval očekávaný přesun do Madridu. Začátek sezóny ještě Rodrygo strávil v béčku Realu, ale potom se Zidane rozhodl, že mu dá šanci...

Rodrygo vystřídal ve středečním zápase proti Osasuně v čase 70:22 svého krajana Viníciuse (jen o rok staršího), střelce první branky zápasu, a nastoupil poprvé v ostrém zápase za Real Madrid. Poprvé na Bernabéu.

Nebyla to náhoda. Rodrygo na žádost Zidana nenastoupil do víkendového zápasu rezervního týmu. Cíl byl jasný. První start za áčko Bílého baletu.

Potom se to stalo. Jen o 95 sekund později po vstupu na trávník, v čase 71:57, Rodrygo rozvnil síť. Skvěle si zpracoval nádherný pas od krajana Casemira, posunul si ho do výhodnější pozice a bum. 2:0!

Takhle rychlý gólový debut nedávná historie Realu Madrid nepamatuje. Dosud nejrychlejším změřenými góly 21. století byly trefy Beckhama a Brazilce Ronalda. Becks se v roce 2003 trefil po pouhých 124 sekundách od nástupu na trávník, legendární Ronaldo dokonce po pouhých 61 sekundách o rok dříve. Fenômeno navíc ve svém debutu přidal ještě jeden gól navrch.

Neuvěřitelný start Rodrygovy kariéry v nejvétším klubu světa. Rodrygo je navíc o historicky prvním fotbalistou narozeným v 21. století s gólem za Real Madrid. Aby toho nebylo málo, Rodrygo je třetím nejmladším střelcem za Bílý balet. Prim má Varane (18 let a 152 dní) a druhý je Vinícius (18 let a 206 dní). Rodrygovi bylo v jeho šťastný den 18 let a 260 dní. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!