Atlético si na Twitteru stěžovalo na odpískané penalty Realu. Carvajal si do rivala rýpl

Čas 25. 02. 2019, 09:45 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com
Atlético - Real Madrid
Atlético - Real Madrid

Král twitteru je sice Piqué, ovšem nyní mu zřejmě přibyl zdatný konkurent. O rozruch se totiž postaral oficiální účet městského rivala Atlétika.

Real Madrid získal povinné tři body, ovšem nijak nezářil, o čemž jsme psali ZDE. Real vyhrál díky penaltám, jednu proměnil Benzemu, druhou Bale. A právě ta Baleova se stala předmětem kontroverze.

Penaltě předcházel faul na Casemira, což si rozhodčí ověřil pomocí systému VAR a pak nařídil pokutový kop. To zřejmě nemohli překousnout činovníci Alética Madrid starající se o oficiální twitterový účet.

"Noc Oscarů odstartovala velkolepě, zněl tweet Atletů, který byl zakončen: "Atléticos, který z nich si vyberete?". Myšleno pochopitelně pokutové kopy.

Ten byl ještě doplněn hashtagem #TheEndlessStory, což asi není nutné ani překládat, ale pro úplnost se dá přeložit jako 'nekončící story'. 

Za Real odpověděl Dani Carvajal. "Doporučuji 'Corazón de la DÉCIMA a UNDÉCIMA',“ vzkázal obránce, čímž narážel na dva filmy, které Real Madrid vydal po vítězstvích v Lize mistrů. Připomněl tak triumf ve finále Ligy mistrů nad Atlétikem v Lisabonu a Miláně. A aby toho nebylo málo, přidal ještě následující: "Obojí mám na DVD.“ Celý příspěvek ukončil mrkajícím smajlíkem.

Real tak zůstal právě Atlétku na dostřel jediného bodu, Barcelona je vzdálena o bodů 9. V dalším kole je v plánu El CLásico v Madridu, rivalové z Atlética jedou na půdu San Sebastianu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!