Z tábora soupeře: Messiho asi nahradí Rafinha, Dembeleho odsune na lavičku

Čas 25. 10. 2018, 17:00 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
El Clásico
El Clásico

S jakou sestavou vyrukuje Barcelona v neděli na Real Madrid? Po středeční výhře nad Interem Milán se zdá, že největší otazník, tedy náhrada Lionela Messiho, je vyřešen.

Celý fotbalový svět pochopitelně řeší, jak Barcelonu poznamená v El Clásiku neúčast Lionela Messiho. Argentinec si zranil ruku a určitě nebude k dispozici. I kvůli tomu asi trenér katalánského týmu Ernesto Valverde zvolí systém 4-3-3 a ne 4-4-2, jak tomu bylo často v poslední době.

V záložní řadě by měli operovat Sergio Busquets, Ivan Rakitić a nejspíš Arthur, který si získává v Barceloně výrazně na popularitě. Naopak Arturo Vidala příznivci Barcelony naposledy vypískali.

V útočné trojce pak stoprocentně nebudou chybět Coutinho a Luis Suárez. Největším otazníkem byl třetí do party. Nyní se zdá, že je vyřešeno. Po výborném výkonu proti Interu okořeněném gólem padne volba s největší pravděpodobností na Rafinhu.

To odsune na lavičku Ousmaneho Dembeleho, který měl na začátku sezony skvělou formu, ale nyní s ním a hlavně jeho přístupem k zápasům nejsou v klubu příliš spokojeni. Vyčítají mu menší zaujetí pro hru.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!