Otazníky před El Clásikem: Jak jsou na tom Marcelo s Carvajalem? Může hrát Vinicius?

Čas 25. 10. 2018, 13:30 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com, as.com, realmadrid.com
Vinicius Junior proti Atlétiku
Vinicius Junior proti Atlétiku

Celý Real Madrid se již plně soustředí na El Clásico. Pro trenéra Julena Lopeteguiho to může být poslední šance na zvrat jeho zatím nepovedeného angažmá. Španělský kouč nicméně musí řešit i jiné věci než formu svých svěřenců. Co ho teď dost zaměstnává?

V první řadě je to jednoznačně marodka. El Clásika se určitě nezúčastní dlouhodobě zraněný Jesus Vallejo, jehož angažmá v Realu je zatím vinou častých zdravotních problémů velkým zklamáním. Otazník ale visí i nad dalšími hráči Bílého baletu.

Marcelo - faul od Ekpaie

Levý obránce Marcelo utrpěl zranění v závěru utkání s Viktorií Plzeň a Real musel dohrávat o deseti. Brazilec hned po zápase fanoušky uklidňoval. „Není to nic vážného, El Clásico chci hrát.“

Jenže chtění a realita mohou být trochu něco jiného. Šlo totiž o dost bolestivé zranění. Španělské deníky se shodují, že by Marcelo na půdě Barcelony neměl chybět, ale možná půjde trochu přes bolest.

Dani Carvajal - tajemství

Velký otazník se snáší nad Dani Carvajalem a informací je skutečně velmi málo. Pravděpodobnější ovšem je, že k dispozici na El Clásico nebude. Možná i proto šetřil Lopetegui s Plzní Álvara Odriozolu.

Dani Ceballos - proč nebyl v nominaci?

Tady se fanoušci nemusí ničeho obávat. Ceballos sice chyběl v nominaci na utkání Ligy mistrů proti Plzni, o zdravotní problémy ale nešlo, je zdravý a připravený.

„Dani nebyl v nominaci, protože jsme chtěli dát prostor Valverdemu. S Danim jsme velmi spokojení, ale Fede se nám hodně líbí a nominaci si zasloužil,“ vysvětlil nečekaný krok trenér Lopetegui.

Vinicius - odvolání nevyšlo

Real Madrid se odvolal proti druhé žluté kartě, kterou dostal ofenzivní záložník Vinicius v utkání za Castillu za simulování. To ale bylo k ničemu, vyloučení platí a s ním i jednozápasový trest, který se vztahuje i na La Ligu.

Vinicius tak může na El Clásico zapomenout. Vzhledem k dosavadní sezoně se ale stejně nedalo očekávat, že by dostal na hřišti Barcelony velký prostor.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!