Julen Lopetegui: Rozhodl špatný první poločas z naší strany, byli jsme vždy krok pozadu

Čas 27. 09. 2018, 11:00 | Autor Laša | Zdrojrealmadrid.com
Julen Lopetegui
Julen Lopetegui

Real Madrid v Seville opět nezvítězil. Z Ramón Sánchez Pizjuán si odvezl debakl 0:3, přičemž všechny branky padly v prvním poločase. Co na výkon svých svěřenců řekl Lopetegui?

Hodnocení zápasu. „Náš problém byl v tom, že Sevilla byla prostě lepší než my, hlavně v první fázi zápasu. Do zápasu vstoupili výborně, a po zásluze dvakrát udeřili. V prvním poločase jsme tahali za kratší konec, byli jsme vždy o krok pozadu za nimi. Ve druhé půli se nám povedlo hru vyrovnat, ale zahodili jsme několik velkých šancí, a spolu s nimi i naděje na zvrat ve skóre. Z naší strany to byl velmi špatný výkon. Sevilla vyhrála zcela zaslouženě.

Šli jsme do zápasu s tím, že jsme chtěli soupeře vysoko napadat, ale nešlo to tak, jak jsme si představovali. Platili jsme za to chybami v obraně, které soupeř využíval. Bylo by oportunistické teď říci, že jsme se na zápas adekvátně nepřipravili, vypadá to tak. V první půli jsme ze sebe nedokázali dostat to nejlepší. Nicméně myslím, že pokud bychom zkraje druhého poločasu dali branku, měli bychom v utkání ještě šanci.

Porážky na Ramón Sánchez Pizjuán. „Nemohu vysvětlovat předchozí porážky, vyjádřit se mohu pouze k té dnešní. Sevilla si zaslouží chválu za to, s jakým nadšením a bojovností přistupuje k zápasům proti Realu. Musíme se z toho poučit, a koukat se na další klíčové zápasy, které jsou před námi.

Do těchto zápasů jdeme se stejnou mentalitou, jako kdyby se hrály na Bernabéu. Nemyslím, že jde o ztrátu koncentrace nebo intenzity. Tento tým má charakter na to, aby se s porážkou vyrovnal, a překonal ji.

Ztráta Barcelony. „Je škoda, že jsme na ni nezareagovali výhrou. Jsme zklamáni tím, že jsme v Seville neuspěli, protože jsme tu opravdu chtěli konečně zvítězit. Ale La Liga je maraton, běh na dlouhou trať. Jsou před námi další výzvy.

Marcelo utržil nějakou ránu a cítil bolest. Víc momentálně nevím, chytřejší budeme po lékařském vyšetření.

Musíme se teď připravit na další zápas. Takové zápasy La Liga přináší. Teď máme tři dny na to, abychom se připravili na další těžký zápas, jak nejlépe budeme umět.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!