Zdravotní komplikace. Realu budou v El Clásiku nejspíš chybět Isco a Varane

Čas 04. 05. 2018, 14:40 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Raphaël Varane
Raphaël Varane

Real Madrid se po postupu do finále Ligy mistrů již plně soustředí na ligové El Clásico. Dva hráči ale v tuto chvíli s týmem netrénují kvůli zranění a je velmi pravděpodobné, že v neděli nenastoupí.

Dvojice Isco a Raphaël Varane se v tuto chvíli připravuje individuálně a trenér Zinedine Zidane nebude jejich zdravotní stav riskovat. El Clásico je pochopitelně vždy velmi prestižní záležitostí, ale jasnou prioritou Realu je v tuto chvíli finále Ligy mistrů proti Liverpoolu (26. května).

Isco si poranil rameno v prvním utkání semifinále LM na půdě Bayernu a nemohl v odvetě nastoupit. Španělský hračička pořád cítí poměrně silnou bolest a na hřišti Barcelony asi nenastoupí.

To Raphaël Varane odehrál proti Bayernu na Santiago Bernabéu celý zápas, ale už v prvním poločase se zdálo, že bude muset být střídán. Nakonec to Francouz s bolestmi zvládl, ale podle očekávání se z toho nyní bude chvíli dostávat a ani jeho se pravděpodobně El Clásico nebude týkat.

Jinak je ovšem zdravotní stav Zidanova týmu v pořádku. A jelikož jde o zápas na Barceloně, předpokládá se, že francouzský kouč nebude nikoho z klíčových hráčů šetřit.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!