REPORT: Real Madrid - Eibar 1:1. Hrůza dokonána, Real opět ztratil

Čas 02. 10. 2016, 17:53 | Autor Larin
Gareth Bale
Gareth Bale

Třetí ligová remíza v řadě znamená ztrátu dalších dvou bodů a také ztrátu prvního místa v ligové tabulce. Na prvním místě je nyní Atlético.

Eibar patří k týmům, které by Real měl porážet i s několika důležitými absencemi. Hrálo kompletní trio BBC, zraněného Modriče zastoupil Kovačič a šanci dostal také Isco. Za kapitána Ramose zaskočil s kapitánskou páskou Pepe.

Zápas nezačal pro Los Blancos vůbec dobře. Nebezpečný centr do vápna nepokryla stoperská dvojice a z gólu se mohl radovat Fran Rico - 0:1.

Real se snažil, ale k ideálnímu výkonu to mělo daleko. Hlavní ofenzivní iniciativy se ujal Gareth Bale a několikrát v úvodních minutách provětral obranu soupeře. Nebylo tak překvapením, že to byl právě on, kdo vsítil vyrovnávací gól. Velšan si naskočil na parádní centr Ronalda a nedal Riesgovi šanci.

Jenže, to bylo tak všechno. Zidane si o poločase uvědomil svou chybu ve formě zařazení Karima Benzemy do základní sestavy a poslal do hry spolu s Nachem Álvara Moratu.

Jenže, ani španělský útočník bídě Realu příliš nepomohl. Když Real nezklamal první dotek, zastavila se akce na kopačkách Isca nebo Ronaldo nedokázal proměnit tutovku.

Třetí ligová ztráta v řadě je naprosto katastrofální, vzhledem k soupeřům, se kterými se Real potkal. Ačkoliv zápasy s Villarrealem či Las Palmas nepatří k nejlehčím, tým kvalit Realu Madrid by měl takové zápasy vyhrávat.

Logo Real Madrid - LogoEibar 1:1