James se vrátil do základu a rozhodl: Cítím podporu od všech včetně Zidana!

Čas 19. 09. 2016, 11:05 | Autor podvinho | Zdrojas.com
James slaví gól proti Espanyolu
James slaví gól proti Espanyolu

Záložník Realu Madrid James Rodríguez si zahrál v základní sestavě po 113 dnech. Kolumbijec se na důvěru v neděli odvděčil rozhodujícím gólem. Po výhře 2:0 nad Espanyolem pak odmítl, že by zažíval v Realu těžké časy.

James poslal Real do vedení v nastavení prvního poločasu. „Cítím se dobře. Myslím, že jsme hráli až moc hluboko a Espanyol hrál opravdu dobře. Ale myslím, že výsledek je férový,“ hodnotil kolumbijský záložník po utkání v Barceloně.

Sám James pak dal jasně najevo, že se v Realu cítí v pohodě. „Nezažíval jsem těžké časy. Mám podporu od všech včetně trenéra Zidana. Není to o tom, co lidé říkají. Mám velmi dobrý vztah se Zidanem i spoluhráči a vy to můžete vidět. Jsme jeden tým a chceme dál vyhrávat,“ tvrdil.

Spokojený střelec rovněž nebral nijak špatně, že byl vystřídán už po hodině zápasu. „Chápu to. Jsem jen dalším hráčem a chci pomoci týmu vyhrávat,“ řekl jasně.

Na závěr se ještě James vrátil k letním spekulacím o jeho odchodu. „Vždy jsem tu chtěl zůstat a budu bojovat, abych v Realu vydržel navždy.“

Klíčová slova: james

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (23 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!