Zinedine Zidane: V úterý se rozhodne o naší sezóně

Čas 09. 04. 2016, 13:53 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Real Madrid dnes odpoledne čeká ligové utkání s Eibarem, ale novináře na předzápasové tiskové konferenci spíš zajímal zpackaný zápas proti Wolfsburgu.

Jak půjdete do zápasu s Eibarem?
Musíme být silní a hrát naši hru. Nesmíme jim dovolit vytvořit si šance. Eibar musíme porazit. Potom budeme myslet na Ligu mistrů. Naše soupeře musíme respektovat. Jsou silní, ale my víme, co máme dělat, aby byl pro nás zápas jednodušší.

Jak si myslíte, že vás na Bernabéu přivítají fanoušci?
Od fanoušků neočekávám žádné špatné přijetí. Jsem si jistý, že budou s námi. V úterý budeme hrát o naši sezónu. To velmi dobře víme. Nikdo nečekal, že by se toto mohlo v prvním poločase stát, ale takový je fotbal a v tuto chvíli je to už minulost.

Nastoupí Cristiano proti Eibaru?
Ano, Cristiano bude hrát, ale udělám nějaké změny. V tuto chvíli myslím jen na sobotní zápas. Úterní odveta bude úplně jiné utkání.

Jak je na tom Benzema?
Karim stále cítí bolest v koleni a v tuto chvíli jsou plány takové, že bude pokračovat ve svém individuálním tréninku.

Jak to vypadá s Vaší budoucností v Realu Madrid?
V každém zápase je trenérova práce v ohrožení. Vím, že trénovat tento klub je velká zodpovědnost, ale nedívám se na to takhle. Je to to, co dělám každý den, a to mě motivuje. Užívám si to a žene mě to kupředu. Nemyslím na negativní věci, které se mohou stát. Vždycky jsem byl pozitivní a budu i nadále. Ohledně těchto věcí jsem uvolněný. Uvidíme, co se stane na konci sezóny, ale v tuto chvíli jsem velmi klidný.

Co nám řeknete k prohranému zápasu Ligy mistrů?
Dali nám chvíli po sobě dva góly, za což si můžeme sami. Nebyli jsme schopní zápas otočit, ale už se stalo. Nehodlám se kvůli tomu zbláznit. Hráči vědí, co se stalo a co teď musíme udělat.

Jak byste ohodnotil výkon Danila proti Wolfsburgu?
Nelituji toho, že jsem ho postavil. Je to moje zodpovědnost a nemyslím si, že by hrál tak špatně, jak lidé říkají. Všechno jsme udělali špatně. Bylo by jednoduché svézt to na jednoho hráče, ale to není můj styl.

V La Lize ztrácíte na Barcelonu sedm bodů.
Hlavní je, abychom nepřišli o další body. Sobotním cílem je vítězství. Nechci nijak řešit to, jestli bychom ještě mohli vyhrát La Ligu. V tuto chvíli je nejdůležitější nepřijít o body.

Klíčová slova: zidane, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!