Zidane: Nemůžu vám říct, jestli v létě přijde De Gea, protože sám nevím, jestli tu budu

Čas 13. 03. 2016, 12:35 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Real Madrid dnes čeká zápas s Las Palmas. Zinedine Zidane počítá s tím, že to bude těžké utkání a jeho tým ze sebe bude muset vydat vše. Novináři se ho ale také ptali na to, jestli v létě přijde De Gea.

Pomohly týmu ty poslední tři výhry v řadě?
Jsme v lepší formě, což se odráží v tréninku i na atmosféře v kabině. Když vyhráváte, tak je vždycky všechno lepší. Po derby to bylo jiné, ale teď musíme myslet na to, co nás čeká a pohnout se kupředu. To, že jste v dobré formě, nic neznamená, a to, co musíme udělat, je dobře naskočit do zápasu. Snažíme se dělat to nejlepší.

Co nám řeknete k Las Palmas, které je v tabulce na 15. místě.
Nejdůležitější je, abychom začali zápas dobře. Bude to těžké, protože náš soupeř použije takové zbraně, které budou mít vliv na naši hru. Musíme být na ně dobře připravení a musíme poslat na hřiště tu nejsilnější sestavu a snažit se vyhrát.

Přijde v létě De Gea?
Toto vůbec neřeším, protože nevím, co bude zítra. Nevím, co se bude dít na konci sezóny. S brankáři, které mám, jsem opravdu spokojený. Obvykle hrává Keylor, ale Kiko je profesionál a trénuje velice tvrdě, stejně jako Rubén, a to je nejdůležitější. Vše se dozvíme až na konci sezóny.

Kdo v létě přijde a kdo odejde?
Nic vám nemůžu říct, protože sám nevím, jestli tady budu. Teď jsem tady, ale co bude na konci sezóny, to opravdu nevím. Hodně se mluví o tom, kdo přijde a kdo odejde, což je normální, ale já se soustředím na naše zápasy. Omlouvám se, že vám pořád říkám to samé, ale tak to prostě je.

Jak to vypadá s Benzemou?
Jsem spokojený. O jeho situaci jsme mluvili a uvidíme, jak to půjde. Zdá se být v pořádku. Zatím trénuje sám, ale vždycky je skvělé vidět ho na hřišti. Uvidíme po neděli, v pondělí nebo v úterý. Naše představa je taková, aby se během týdne připojil k týmu.

Klíčová slova: zidane, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!