Zinedine Zidane: Chci pro své hráče jen to nejlepší

Čas 04. 03. 2016, 21:10 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Zinedine Zidane se v pátek odpoledne dostavil na předzápasovou tiskovou konferenci, na které mluvil o zraněných hráčích, ale také novinářům prozradil, proč se na ně zlobí.

Někteří hráči dostali na konci zápasu s Levante křeče.
Musí pít víc vody! (Smích). Ne, dělám si legraci. Pokud měli křeče, tak to znamená, že ze sebe na hřišti vydali vše, a to je dobré znamení.

Je Bale na zápas proti Celtě Vigo připravený?
Na sobotní zápas je nominovaný. Pro nás všechny je to skvělá zpráva. Budeme to brát pěkně krok za krokem a uvidíme, jak to půjde. Nejdůležitější je, že je v pořádku a může hrát. Nevím, jak dlouho už nehraje, ale nejdůležitější je, že je opět s námi.

Postavíte stejnou sestavu, co hrála ve středu proti Levante?
Možná udělám nějaké změny, ale nebudu vám je prozrazovat. Všichni hráči jsou pro mě důležití. Netěší mě, že je Arbeloa jediným hráčem, který doposud nehrál. Před koncem sezóny dostane příležitost, ale v sobotu ne, protože není nominovaný.

Jak je na tom Modrić s Marcelem?
Modrić není mezi nominovanými. Ještě není připravený. Budeme ho potřebovat na úterní zápas. Marcelo je připravený se vrátit.

Proč mezi nominovanými není Toni Kroos?
Má chřipku.

Je tým v dobré fyzické kondici?
Mně se zdá, že je.

Štvou Vás řeči, které se týkají Jamese?
Ano, štvou. Lidé k němu nejsou spravedliví. Když hráči hrají dobře, tak jsou na ně milí a říkají o nich pěkné věci. Já rozumím vaší práci (novinářům), ale když věci nejdou dobře, tak hned o tom píšete, a to mě štve, protože já chci pro své hráče jen to nejlepší. Bylo by to o něčem jiném, kdyby nebyl oddaný týmu, ale on mu oddaný je.

Klíčová slova: zidane, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!