Pepe: Fanoušky nezajímá, proti komu hrajeme. Vždycky ze sebe musíme vydat vše

Čas 03. 03. 2016, 21:46 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Pepe
Pepe

Po zápase s Levante si s novináři popovídal Pepe a několik slov přidal i osmnáctiletý Mayoral.

Pepe

Pepe se vrátil po zranění a po zápase novinářům vysvětlil, jak to s jeho zraněním bylo: „Už jsem v pořádku. Zranil jsem se už dávno, ale hrál jsem i s menší bolestí. Trenér rozhodl, že bych se měl zastavit, protože mě potřebuje pro konec sezóny. Myslím, že jsem se zotavil dobře. Hraní mi moc chybělo."

Obránce Realu Madrid mluvil i o zápase s Levante: „Tým pracoval opravdu tvrdě, od brankáře až po Borju Mayorala. Ukázali jsme charakter, a to je to, co od nás fanoušci chtějí. Lucas odvedl v prvním i ve druhém poločase skvělou práci. Útočil i bránil, a to samé dělal i Casemiro, který už chvíli nehrál. Je normální, že se hráči zraní."

Fanoušci od nás požadují, abychom ze sebe vydali vše, bez ohledu na to, kde hrajeme. Byl to velmi těžký zápas. Levante odehrálo dobrý zápas, přestože bojuje v úplně jiné části tabulky než my. Po celou dobu bojovali. My jsme sem přijeli pod velkým tlakem, ale nakonec jsme uhráli dobrý výsledek."

Borja Mayoral

„Nemyslel jsem si, že by mi nakonec ten gól připsali. Ale zeptal jsem se rozhodčího, jestli bych na to mohl mít nárok, že je to můj první gól za Real Madrid a byl jsem nadšený. (Gól Mayoralovi nakonec připsán nebyl, pozn. redakce). Jsem šťastný, že jsme vyhráli a že jsem byl v základní sestavě. Byl to těžký zápas a přistupovali jsme k němu s velkým nadšením a vzrušením. My jsme Real Madrid a ke každému zápasu budeme přistupovat se stejnou chutí."

Klíčová slova: pepe, mayoral, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!