Zinedine Zidane: Chceme podávat výkony na té nejvyšší úrovni

Čas 03. 03. 2016, 20:12 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Real Madrid ve středu večer porazil Levante 3:1 a Zinedine Zidane byl po zápase rád, že jeho tým zvítězil a z Valencie si odvezl tři body.

Co říkáte na zápas proti Levante?
Bylo to týmové vítězství. Všichni byli oddaní a tvrdě pracovali. Nebylo to lehke, ale získali jsme tři body a odehráli jsme skvělý zápas.

Jsem spokojený s výkonem všech hráčů a v tuto chvíli nemyslím na to, koho postavím proti Celtě. Na začátku utkání jsme měli menší potíže, ale pak jsme se do toho dostali a odehráli jsme dobrý zápas.

Co říkáte na výkon hráčů, kteří pravidelně nehrávají?
Když nastane v týmu hodně změn, tak pokaždé myslíte na to, že to může být těžké. Po zápase byli unavení. Když hráč moc nehraje, tak je to pro něj těžké.

Na hřišti ze sebe musíme vydat vše, a to se nevztahuje jen na hráče z akademie. Chceme podávat výkony na té nejvyšší úrovni, ale někdy jdou věci dobře a jindy zase ne. Musíme běhat a být oddaní tomuto týmu.

Co říkáte na výkon Lucase Vázqueze?
Byl oddaný. Víme, co nám může nabídnout. Je rychlý a jiný než ostatní hráči. Na hřišti odvedl spoustu práce a nakonec měl křeče.

A co Borja Mayoral, byl jste s jeho výkonem spokojený?
Nejdůležitější je, abychom měli všechny hráče k dispozici. Víme, co Borja může přinést týmu. Je jasné, že je to naše druhá "devítka". Hraje dobře, je oddaný týmu, trénuje velmi dobře a je hodně mladý. Hrál s jistotou.

Klíčová slova: zidane, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!