Vyhlášení nejlepších hráčů La Ligy: Cenu si odnesli Ramos, James i Ronaldo

Čas 01. 12. 2015, 14:16 | Autor podvinho

V pondělí proběhl galavečer k loňské sezoně španělské La Ligy. Real Madrid na něm měl tradičně značné zastoupení. Ceny z hlavních kategorií si odnesli Sergio Ramos a James Rodríguez, ocenění od fanoušků se pak dočkal Cristiano Ronaldo.

Ceny

Sergio Ramos vyhrál cenu pro nejlepšího obránce La Ligy za sezonu 2014/2015. Kapitán Realu Madrid porazil Gerarda Piquého z Barcelony a Nicolase Otamendiho, který v minulém ročníku válel za Valencii.

„Chtěl bych poděkovat všem spoluhráčům, protože bez nich by to nebylo možné. Také bych rád poděkoval fanouškům Realu Madrid, mé rodině a speciálně mému bratrovi,“ řekl Ramos.

Velkého ocenění se dočkal také James Rodríguez, který se stal za sezonu 2014/2015 nejlepším záložníkem La Ligy. Kolumbijec překonal Andrése Iniestu z Barcelony a Antoine Griezmanna z Atlétika Madrid.

„Jsem za tuto cenu cenu šťastný a chtěl bych poděkovat všem spoluhráčům. Doufám, že tu příští rok budu znovu,“ přál si James.

Speciální cenu fanoušků si pak odnesl Cristiano Ronaldo. Ti volili po každém kole nejlepšího hráče a celkově nejlepším nakonec zvolili právě portugalskou hvězdu Realu.

Jinak sbírali ceny hlavně hráči mistrovské Barcelony. Nejlepším brankářem se stal Claudio Bravo, nejlepším útočníkem a zároveň nejlepším hráčem pak Lionel Messi. Neymar bral cenu pro nejlepšího hráče z Ameriky.

Klíčová slova: ramos, james, cristiano ronaldo
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!