VIDEO za oponou: Bernabéu zuřilo a vzývalo jen Isca. Jak reagoval Pérez?

Čas 24. 11. 2015, 14:21 | Autor podvinho | Zdroj Canal+

Hrůza, děs, ponížení. El Clásico bylo od Realu Madrid nepovedeným vtipem, výprask od Barcelona snášeli domácí fanoušci na Santiago Bernabéu pochopitelně těžko. Co všechno se při slavném duelu dělo? Podívejte se v naší tradiční rubrice VIDEO za oponou.

VIDEO: Santiago Bernabéu zuřilo

Beznadějně vyprodaný stadion Santiago Bernabéu si El Clásico vůbec neužil. Barcelona totiž Real popravila čtyřmi góly a na hřišti vládla i herně. Fanoušci to dali hráčům i trenérovi jasně pocítit a navíc volali po rezignaci prezidenta Florentina Péreze. Ten reagoval stylem „Proč já?“. Jediným, kdo si vysloužil aplaus, byl paradoxně Isco, když dostal červenou kartu.

VIDEO: Enrique slavil, Benítez si zapisoval

Souboj laviček tentokrát jasně opanoval host. Trenér Barcelony Luis Enrique svůj tým připravil na El Clásico skvěle, což se Rafaelu Benítezovi nepodařilo. Úsměvný byl moment, kdy Benítez před střídáním motivoval Jesého: „S Liverpoolem jsme v Istanbulu také prohrávali 0:3,“ říkal. Jenže v tu chvíli dala Barcelona na 4:0.

VIDEO: Hráči se hecovali, ale marně

Sergio Ramos, Marcelo, Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, dokonce i jindy klidný Toni Kroos. Hráči Realu Madrid se i za nepříznivého stavu v El Clásicu povzbuzovali a vysvětlovali si chyby. Jenže všechno bylo stejně marné, na hřišti hrálo jen jedno mužstvo. Real to nebyl.

Klíčová slova: el clasico, ,.
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (40 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!