Sestava fanoušků na El Clásico: S Casemirem, ale bez Kroose

Čas 21. 11. 2015, 12:10 | Autor podvinho
Casemiro by v sestavě podle většiny neměl chybět
Casemiro by v sestavě podle většiny neměl chybět

Několik dnů mohli fanoušci na našem portálu volit svou sestavu na dnešní El Clásico. Přesněji tedy ofenzivní složení Realu Madrid. Jak to dopadlo? Podívejte se v článku.

Fanouškům jsme nabídli pět různých variant ofenzivní šestice. Pokud si nevybrali, přidali jsme ještě záložní možnost „jiná varianta“. Tu ale většina uživatelů nepotřebovala. Od začátku šlo vlastně o souboj dvou variant.

Poměrně jasným vítězem se nakonec stala možnost „Bez Toniho Kroose“. Německého středopolaře ve své sestavě vynechalo 55,9% fanoušků. Kdyby tedy ofenzivu místo Rafaela Beníteze dnes volili uživatelé webu Real-madrid.cz, vypadala by takto: Casemiro, Modrić - Bale, James, C. Ronaldo - Benzema.

Na druhém místě se umístila velmi podobná varianta, jen s jednou změnou. Toni Kroos by v sestavě neměl chybět podle 29,1% uživatelů, hrál by místo defenzivnějšího Casemira.

Další varianty již získaly jen jednotky procent. Minimum fanoušků by tak hrálo raději se třemi středními záložníky, naopak většina preferuje kompletní trio BBC i Jamese.

Jak byste poskládali ofenzivu na El Clásico?

Bez Casemira (27,4%)
254
Bez Kroose (50,5%)
469
Bez Benzemy s trojicí záložníků (5,2%)
48
Bez Benzemy s dvojicí záložníků (4,3%)
40
S Benzemou a bez Balea (7%)
65
Jiné složení (5,6%)
52
Celkem hlasovalo: 928
Klíčová slova: el clasico, casemiro, kroos

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!