ANKETA: Jak byste poskládali ofenzivu na El Clásico? Nabízíme PĚT variant

Čas 18. 11. 2015, 14:53 | Autor podvinho

Variant je několik, Rafael Benítez musí vybrat tu správnou. Sobotní El Clásico vyžaduje od Realu Madrid stoprocentní výkon a od trenéra perfektní taktiku. Jakou byste poradili španělskému kouči vy? Vyberte složení ofenzivy v anketě na webu Real-madrid.cz.

SR4
Jak byste poskládali ofenzivu na El Clásico? (© Realmadrid.com)

Jedna věc je jasná, Real bude hrát na čtyři obránce. Experimenty nejsou na místě. Proto zbývá šest míst pro ofenzivnější hráče. Která z nabízených variant se vám líbí nejvíce? Počítáme s tím, že do utkání může zasáhnout i útočník Karim Benzema.

Bez Casemira

Brazilec Casemiro se v poslední době stal stabilním členem základní sestavy vedle Luky Modriće a Toniho Kroose. Při návratu Jamese, Balea a Benzemy by ale mohl o místo přijít. Real by se tím vrátil ke klasice, kterou se prezentoval za Carla Ancelottiho. Tedy hra bez typického defenzivního štítu, více obrannou roli by musel mít Kroos.

Složení ofenzivy: Kroos, Modrić – Bale, James, Ronaldo - Benzema

Bez Kroose

Toni Kroos v poslední době nepředvádí nijak oslnivé výkony a na to by mohl doplatit. Platí to podobné jako u Casemira, jen by si vylosoval Černého Petra německý záložník. Tím by Real nepřišel o „rozbíječe“.

Složení ofenzivy: Casemiro, Modrić – Bale, James, Ronaldo - Benzema

Bez Benzemy s trojici záložníků

I když se dá Karim Benzema do pořádku, není jasné, v jaké bude kondici. Neměl by si ho Real spíše nechat jako žolíka? Benítez by tak do hry mohl pustit všechny tři střední záložníky Casemira, Modriće i Kroose.

Složení ofenzivy: Casemiro, Kroos, Modrić – Bale, James – Ronaldo

Bez Benzemy s dvojicí záložníků

Pokud by Benzema začal na lavičce, šanci by mohl dostat také jeden z trojice Isco, Jesé a Lucas Vázquez. Hlavně první jmenovaný má na základní sestavu šanci. Ze sestavy by ale vypadl jeden z dvojice Casemiro a Kroos. Abychom neměli až příliš mnoho variant, nebudeme to v tomto případě rozlišovat.

Složení ofenzivy: Kroos (Casemiro), Modrić – Bale, James, Isco – Ronald´

S Benzemou a bez Balea

Možnost hrát na trojici záložníků samozřejmě zůstává i s Karimem Benzemou v sestavě. Lavičkou by to ale musel odnést Gareth Bale, který toho po svém zranění zatím mnoho neodehrál.

Složení ofenzivy: Casemiro, Kroos, Modrić – James, Ronaldo – Benzema

Jiné složení

Nelíbí se vám ani jedna sestava? Máte v hlavě jinou variantu, kde by třeba dostal šanci někdo z náhradníků? Potom je pro vás určená poslední šestá možnost. Budeme rádi, když se nám svou sestavou zároveň pochlubíte v komentářích.

Jak byste poskládali ofenzivu na El Clásico?

Bez Casemira (27,4%)
254
Bez Kroose (50,5%)
469
Bez Benzemy s trojicí záložníků (5,2%)
48
Bez Benzemy s dvojicí záložníků (4,3%)
40
S Benzemou a bez Balea (7%)
65
Jiné složení (5,6%)
52
Celkem hlasovalo: 928
Klíčová slova: el clasico
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (31 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!