Co chystá web Real-madrid.cz před El Clásicem? Exkluzivní analýzu, srovnání i soutěž

Čas 16. 11. 2015, 16:00 | Autor podvinho

Největší zápas fotbalového světa se blíží. Již v sobotu v 18:15 vypukne první El Clásico této sezony. Chcete se dozvědět zajímavosti o prestižním duelu, podívat se na srovnání týmů, sledovat analýzu největší hvězdy Realu Cristiana Ronalda, začíst se do netradičního PREVIEW či bádat nad pořádnou nabídkou tipovačky? To vše pro vás ve speciálním servisu chystáme. A bude toho ještě více.

El Clásico

El Clásico je obrovskou událostí, kterou sleduje celý svět. Dva nejlepší týmy španělské ligy a poslední dobou i Evropy se střetnou ve vypjatém souboji na Santiago Bernabéu. Servis největšího portálu o Realu Madrid v Česku a na Slovensku tomu bude odpovídat. Co pro nás na Real-madrid.cz chystáme?

V týdnu přineseme exkluzivní analýzu podloženou videem o Cristianu Ronaldovi. Myslíme si, že by v současné formě neměl být nedotknutelným hráčem, ale mít postavení jako ostatní. V analýze ukážeme proč. Vše podložíme názorem experta deníku Sport.

Tímto projektem také spustíme naší novou internetovou televizi RMCZ TV, která vám bude přinášet původní materiál i například sestřihy všech zápasů Realu. Vše podstatné se dozvíte.

Ale zpět k El Clásicu. Chystáme pro vás rozsáhlé srovnání obou týmů. Kdo má lepšího brankáře, pevnější obranu, nebezpečnější útok? To se dozvíte. Opět vše podložíme vlastním názorem.

Nabídneme vám také statistické okénko a nezapomene ani na zajímavosti. Vypíchneme památné momenty z historie, podíváme se na největší legendy obou klubů. Samozřejmostí pak je tradiční denní servis, speciálně budeme sledovat situaci kolem zraněných hráčů.

Zásobovat vás ale budeme nejen zajímavými články. Již v úterý spustíme novou soutěž k El Clásicu, ve které budeme hrát hned o 5 zajímavých cen, které věnoval náš dlouholetý partner Fans-shop.eu. Speciální možnosti pak nabídne naše oblíbená tipovačka. Příležitostí získat body bude skutečně hodně.

Věříme, že se vám bude speciální servis líbit. Jako vždy děláme vše pro to, abyste byli na portálu Real-madrid.cz spokojení a hlavně jste se rádi a často vraceli. Jako obvykle samozřejmě moc rádi oceníme i vaše názory, nápady a připomínky. Napište nám a pomozte nám budovat nejlepší web o Realu!

HALA MADRID!

Klíčová slova: el clasico
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!