ZNÁMKOVÁNÍ hráčů po Seville: Bída, ze které vyčníval navrátilec James

Čas 09. 11. 2015, 20:56 | Autor podvinho

První prohra pod Rafaelem Benítezem. To „dokázal“ Real Madrid na půdě Sevilly, přestože v prvním poločase měl zápas pevně v rukou a o půli měl jednoznačně vést. Jenže hlavně špatné individuální výkony mohly za to, že to madridský klub nezvládl. Jak jsme je ohodnotili?

Real
James nastoupil po zranění a hned zářil (© Realmadrid.com)

ZNÁMKOVÁNÍ: Sevilla - Real Madrid 3:2

Hodnotíme jako ve škole, tedy 1 nejlepší a 5 nejhorší.

Hráč Známka Komentář

3-

Záskok za Keylora Navase se tentokrát nevytáhl. Casilla nepůsobil dvakrát jistě. V prvním poločase měl dvakrát problémy s centrem, před prvním gólem Sevilly možná mohl vyběhnout na míč z rohu. Ve druhém poločase nicméně Real párkrát podržel.

3-

Nic moc. Danilo se tradičně snažil podporovat ofenzivu, ale moc toho nevymyslel. Naopak směrem dozadu měl značné problémy, které vyústily druhým gólem Sevilly přes jeho a Pepeho stranu. Musí se zlepšit a stabilizovat své výkony.

4

Nepodařený návrat. Pepe od začátku zápasu nestíhal rychlé hráče domácích, často právě po jeho a Danilově straně hrozilo nebezpečí. Zaspal i u druhého gólu Sevilly. Párkrát sice tradičně uspěl svým důrazem, ale bylo to tentokrát málo.
Nacho

1-

Dokud byl na hřišti, Real neměl s útoky Sevilly zdaleka tak velké problémy. Navíc vstřelil krásný gól na 1:0. Jenže právě u akrobatických nůžek si obnovil zranění ramene a musel střídat. Po jeho odchodu se ukázalo, že je lídrem obrany. Chyběl.

2-

Odehrál velmi dobré utkání, nádherně vypálil do tyče a jen kvůli velké smůle nedal gól kola, jenže... Dobré vystoupení prostě kazí první gól Sevilly, kdy nepohlídal skóroujícího hráče na zadní tyči. Soupeř se tím hodně zvedl. Přestože získal pro Real hodně míčů, i třetí gól domácích padl po centru z jeho prostoru.

3

V minulých zápasech hrál Casemiro lépe, tentokrát nebyl ve středu pole tak pevný. Přesto se určitě nedá říct, že by byl zrovna on příčinnou porážky, hrál opět velmi poctivě, nebál se tvrdých soubojů. Střed hřiště ale ve druhé půli ovládla Sevilla.

2

Mozek zálohy Realu. Hodně se snažil, většina zajímavých akcí Realu šla od něj. Právem se zlobil na Ronalda, který i jeho akci zazdil nesmyslnou střelou. Celkově byl lídrem záložní řady. Ale stále platí to samé, musí se více dostat do zakončení!

3

Lepší výkon než v předchozích zápasech. Pořád se od Kroose čeká více, ale tentokrát se německý záložník dostal hned dvakrát do nebezpečného zakončení a celkově působil na hřišti svěže. Hodně se snažil napadat. Snad půjde s výkony nahoru.

3-

Průměrný výkon. V prvním poločase byl Isco poměrně aktivní, chvílemi připomínal Isca z minulé sezony. Jenže nebyl efektivní. Po přestávce už ani nebyl příliš vidět a střídal. Čeká se od něj určitě víc, ale aspoň na hřišti dře, i když se mu nedaří.

5

Jasná pětka. Jako je již v poslední době tradicí, po hřišti se spíše ploužil. A co víc, Realu v ofenzivě více škodil. Jako v první půli, kdy sebral spoluhráči možnost vystřelit a hlavně v 68. minutě, kdy naprosto nepochopitelně a absolutně sobecky vystřelil za vápnem, místo aby nahrál úplně volným Modrićovi s Jamesem. Navíc opět neudržel nervy na uzdě a ještě v první půli mimo ohnisko hry udeřil rukou bránícího protihráče.

3

Trochu překvapivě nastoupil v základní sestavě a v první půli ho bylo celé hřiště. Hodně se snažil, rozbíhal spoustu akcí, dostal se i do zakončení. Postupně se ale ze zápasu vytrácel, navíc měl několikrát řešit lépe finální fázi. Vzhledem k tomu, že se ale vrátil po delším zranění, podal slušný výkon.

4

Už v prvním poločase nahradil zraněného kapitána Ramose a obranu bohužel po boku Pepeho řídit nedokázal. Sevilla si, zejména ve druhém poločase, vytvořila až příliš mnoho šancí. Oba stopeři navíc zaspali při třetím gólu, kde mezi sebou nechali volného Fernanda Llorenteho.

1

Jak skvělé je mít ho zpátky! Přestože James nastoupil až v 63. minutě, stihl toho více, než většina ostatních za celý zápas. Hned vytvořil šanci pro Ronalda krásným dloubákem, byl hodně aktivní, jeho nápady hru hodně rozhýbaly. V závěru po indivudálním uvolnění a přesné střelce snížil. Bohužel už bylo pozdě. Ale James ukázal, že je pro Real v ofenzivě klíčovým mužem.
Klíčová slova: znamkovani