Casilla a Mayoral debutovali v Realu. Benítez už v lize využil 9 odchovanců

Čas 02. 11. 2015, 11:08 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Borja Mayoral v zápase s Las Palmas
Borja Mayoral v zápase s Las Palmas

Brankář Kiko Casilla a útočník Borja Mayoral si v duelu s Las Palmas odbyli premiéru v prvním týmu Realu Madrid. Oba hráči slouží také jako důkaz toho, že procento odchovanců v dresu Bílého baletu se zvyšuje.

Kiko Casilla nastoupil v soutěžním utkání poprvé od svého letního příchodu z Espanyolu. Keylor Navas měl drobné zdravotní problémy a tak odpočíval. Devětadvacetiletý brankář předvedl proti Las Palmas velmi dobrý výkon. S gólem nic dělat nemohl, předvedl pak další dva výborné zákroky.

„Tlak není stejný, když hrajete venku a doma. Všichni jsme šťastní s výkony, které Keylor v sezoně podává, je to skvělý spoluhráč. Nevím, jestli budu chytat v Copa del Rey. Benítez mi v týdnu řekl, že proti Las Palmas nastoupím a gratuloval mi,“ řekl Casilla.

Borja Mayoral nastoupil v duelu s Las Palmas až v 87. minutě, přesto byl nadšený. Mladý útočník a odchovanec Realu už párkrát byl na lavičce, na hřiště se v soutěžním duelu ale dostal poprvé.

„Jsem pořád v šoku. Jsem skutečně šťastný, že jsem debutoval v soutěžním utkání. Je to pro mě nezapomenutelný den. Nyní je čas zase tvrdě pracovat,“ nehodlal se Mayoral uspokojit.

Díky startům Casilly a Mayorala se počet odchovanců Realu, které trenér Benítez v této ligové sezoně už využil, zvýšil na devět. Kromě dvou jmenovaných si již zahráli Arbeloa, Carvajal, Nacho, Čeryšev, Jesé, Llorente a Lucas Vázquez. Akademií chvíli prošel i Casemiro.

Klíčová slova: casilla, mayoral

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!