ZNÁMKOVÁNÍ hráčů po Las Palmas: Vyčnívali Jesé, Isco a Casemiro. Ronaldo byl trapný

Čas 31. 10. 2015, 19:07 | Autor podvinho

Fotbalisté Realu Madrid splnili povinnost a po výhře 3:1 získali z duelu s Las Palmas tři body. Tečka. Nejradši bychom to tímto ukončili, ale neochudíme vás o tradiční známkování jednotlivců. Absolutně nudný výkon tak na 20% možností se na něm ale projeví.

Real
Co se to děje s Ronaldem? (© Realmadrid.com)

ZNÁMKOVÁNÍ: Real Madrid - Las Palmas 3:1

Hodnotíme jako ve škole, tedy 1 nejlepší a 5 nejhorší.

Hráč Známka Komentář

1

Podobné hodnocení jako v některých méně náročných zápasech Keylora Navase. Kiko Casilla chytal velmi dobře, nic nepokazil, s gólem nemohl absolutně nic dělat. Ve druhém poločase naopak vytáhl dva velmi dobré zákroky.

2-

Velmi dobrý výkon. Kromě toho, že jednou ze začátku utkání trochu propadl, podal zodpovědný a hlavně aktivní výkon. I když se už ostatním moc nechtělo, on měl pořád chuť do ofenzivy. Stále je co zlepšovat, ale Danilo jde nahoru.

2-

Slušný výkon, Varane byl v utkání jistotou. Několikrát odvrátil nepříjemný míč z vlastní šestnáctky. Je ovšem spoluzodpovědný za inkasovaný gól, tohle bylo od všech bránících hráčů trestuhodně podceněné.
Nacho

2-

Totožné hodnocení jako u Varana. Stopeři obecně moc práce neměli, kromě rohového kopu si ale jinak poradili dobře.

2-

Průměrný výkon od Marcela, obvykle jsou jeho ofenzivní průniky efektivnější. Dozadu si ale své povinnosti splnil, lepší známku než průměrnou trojku dostává za luxusní centr na druhý gól, který dal Ronaldo.

1-

Znovu skvělý výkon. Casemiro hrál jako jeden z mála naplno i proti slabému soupeři, tradičně vybojoval několik míčů. A co víc, defenzivní záložník zastínil v ofenzivně i Kroose a Modriće, když asistoval u prvního gólu a v závěru ještě nádhernou kolmicí poslal do tutovka Ronalda.

3-

Na Modriće až moc pohodlný výkon, pokusil se jen o minimum překvapivých přihrávek, dvě kolmice obránci zachytili. Na druhou stranu, pokud má někdo právo se trochu šetřit, je to právě chorvatský reprezentant.

4-

Velká, velká bída. Kroos neudělal absolutně nic dopředu, kromě jednoduché přihrávky na Jesého, ze které se vyklubala asistence. Na svůj vkus navíc dost kazil, minimálně dvakrát měli po jeho ztrátě hosté přečíslení. Kvalitnější tým by trestal.

2

Po delší době kvalitní výkon, hned na začátku utkání s přehledem proměnil samostatný únik a skóroval. Za chvíli další šanci neproměnil. Ze hry se postupně vytrácel, ale přestože má ještě dost prostoru pro zlepšení, musí se jeho snaha a nasazení ocenit.

4-

Po minulém známkování jsem uznal, že si asi Ronaldo jen za gól slušnou známku nezasloužil. A dnes to platí dvojnásob. JEN díky pěknému gólu na 2:0 nedostane naše hvězda pětku. Ronadovo počínání na hřišti je trapné. Nesnaží se, soubojům se vyhýbá, nehraje ani trochu týmově. Když mu někdo nepřihraje, kouká, jak kdyby mu ukradl auto. A kolik přihrávek mimochodem rozdal on? Nevzpomínám si ani na jednu pořádnou. Protože ho evidentně trenér nesmí střídat, má Real obrovský problém. Hraje totiž o deseti. Ronaldo na to kašle. Co se to s ním děje?

1-

Další výborný výkon, zdá se, že by se mohl pomalu vrátit starý dobrý Jesé. Španělský záložník zaměstnával obranu Las Palmas nebezpečnými průniky, nejdřív tváří v tvář brankáři neproměnil (přes vztek Ronalda nemohl přihrávat, Portugalec byl bráněný), ale pak krásně zvýšil na 3:1. Dobrým napadáním pomohl i k první brance Realu.

3-

Nastoupil o poločase a příliš se mu nevedlo. Několikrát se mu průnik nepodařil, na druhou stranu dokázal pomoci i do defenzivy a vybojoval pár rohových kopů. Byl aktivní, ale neefektivní. Bylo to ovšem i tím, že ostatní už spíše odpočívali.
Klíčová slova: znamkovani
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (38 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!