VIDEO za oponou: Rozzlobený Ramos i děti ze Celty nadšené z hráčů Realu

Čas 27. 10. 2015, 17:24 | Autor podvinho | Zdroj Canal+

Bylo se na co dívat! Zápas Realu Madrid na půdě Celty Vigo nabídl mnoho vzrušujících momentů. A dost z nich ani fanoušci neměli šanci postřehnout. U nás ale mohou být bez obav, v tradiční sekci VIDEO za oponou jim ukážeme zajímavosti ze zápasu i to, jak se na utkání připravují malé děti.

VIDEO: Jak naštvaný Ramos burcoval tým

Real Madrid sice vedl 2:0, ale utkání pod kontrolou zdaleka neměl. V první půli ho podržel Keylor Navas, ve druhé domácí Celta tlačila i o deseti. To se vůbec nelíbilo kapitánovi Sergio Ramosovi, který svůj tým hodně hlasitě burcoval.

VIDEO: Souboj Nolito vs. Keylor

Největší hvězda Celty Nolito se předvedl ve skvělém světle. Pro své soupeře připravil několik šancí, ty ale vychytal skvělý Navas. Jednou ho přece jen Nolito překonal. Na jejich vzájemný souboj se podívejte v dalším videu.

VIDEO: Nadšené děti z hvězd Realu

Že jen přijdou, chytnou se hvězd a jdou s nimi na plac? Ani náhodou, i malé děti se před zápasem poctivě připravují. Na to jak se můžete podívat v následujícím videu. Mimochodem, všimněte si, jak nadšení z hráčů Realu byly. Jeden dokonce předváděl typickou oslavu Cristiana Ronalda.

Klíčová slova: video
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!