Nolito, Aspas, Oreallana. Velký test pro skvělou obranu Realu Madrid na Celtě

Čas 24. 10. 2015, 11:45 | Autor podvinho

Ve středu ubránila oslabená obrana Realu ofenzivní trio PSG Di María, Cavani a Ibrahimovic, dlouho si ale neodpočine. Již dnes přijde další velký test. Na půdě Celty Vigo se proti Bílému baletu možná nepředstaví tak velká jména, ale kvalitou příliš nezaostávají.

Celta
Nolito, Aspas a Orellana, to je velká síla Celty

Celta Vigo je týmem, který hlavně na svém hřišti budí strach už delší dobu. Vždyť v této sezoně si připsala i skalp Barcelony, ta odjela dokonce ztrapněna čtyřmi góly. Největší zásluhu na tom má ofenzivní trio Nolito, Iago Aspas a Fabián Orellana.

Nolito je v této sezoně zatím nejlepším střelcem Celty, dal už 6 gólů. V minulé sezoně jeho schopnosti poznal i Real, jindy suverénní Dani Carvajal si se španělským rychlíkem nevěděl rady. Nolito, o kterého má velký zájem právě Barcelony či Arsenal, hraje na levém křídle a je hodně nevyzpytatelný. Kromě výborné techniky a kliček má i skvělou střelu.

Iago Aspas se v Celtě opět našel po méně povedených angažmá v Liverpoolu a Seville. Když se vrátil na známé místo, začal opět řádit. Kromě toho, že vytváří prostor pro rychlá křídla, dokázal už sám třikrát skórovat. Dvakrát se trefil do sítě Barcelony ve zmiňovaném duelu.

Fabián Orellana nastupuje z pravé strany a je pro každého soupeře zatraceně nepříjemný. Obrovský rychlík, navíc s vynikající technikou a tahem na branku. Jen je občas vznetlivější, než by měl. V této sezoně dal stejně jako Aspas tři góly a dělí se tak se svým spoluhráčem o druhou příčku mezi střelci Celty za Nolitem.

Obrana Realu Madrid je každopádně v této sezoně až neuvěřitelně pevná. Z 11 zápasů udržel Keylor Navas hned 9 čistých kont, celkově inkasovala defenziva Bílého baletu jen dvakrát. I proto je tým Rafaela Beníteze stále neporažený.

Odolá i velké síle Celty Vigo? A odveze Real Madrid z horké půdy všechny body? To můžeme sledovat od 16:00. Více informací k zápasu a odkazy na videostreamy můžete najít v našem PREVIEW.

Klíčová slova: celta
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!