Zranění kosí Real. Jak by mohla vypadat základní sestava na Levante?

Čas 13. 10. 2015, 12:35 | Autor podvinho

<ANKETA> Pět hráčů základní sestavy Realu nebude moci v sobotu zasáhnout do ligového utkání proti Levante. Trenér Bílého baletu Rafael Benítez tak má těžkou hlavu se složením týmu. Jak to španělský kouč vymyslí? Nejpravděpodobněji se jeví dvě varianty.

Marca
Jak ukazuje grafika deníku Marca, sestavu Realu kosí zranění. Pepe by ale měl být už v pořádku (© marca.com)

Dani Carvajal, Sergio Ramos, Luka Modrić, James Rodríguez, Karim Benzema. To je bohužel seznam zraněných opor, které nebudou k dispozici pro zápas La Ligy s Levante. Alespoň dva z nich, Ramos a Modrić, by však měli být připraveni na středeční duel Ligy mistrů na půdě PSG.

Ale zpět k utkání s Levante. Jediným postem, kde nebude muset Benítez oproti minulému zápas na Atlétiku provádět změny, bude brankář. Tam je zatím neochvějnou a skvělou jedničkou Keylor Navas.

V obraně nastanou hned dvě změny. Na pravou stranu obrany by se měl vrátit Danilo, který je po svém zranění již plně fit. Naopak Carvajal má problémy s kotníkem. Ve stoperské dvojici zase zraněného kapitána Ramose nahradí Pepe. Portugalec se stejně jako Danilo již dal po svých problémech do pořádku. Zbytek obrany bude v tradičním složení, jako druhý stoper nastoupí Raphaël Varane a zleva Marcelo.

Co se týče ofenzivy, jsou ve hře dvě varianty. Tou první je ponechat rozestavení 4-5-1, přičemž by na postu defenzivnějších záložníků nastoupili vedle sebe dva z trojice hráčů Toni Kroos, Casemiro a Mateo Kovačič. Ofenzivní trojice by pak byla ve složení Isco, Gareth Bale a Cristiano Ronaldo. Na hrotu by nastoupil Jesé.

Druhou možností je přejít na rozestavení 4-4-2. Záloha by pak mohla být ve složení Lucas Vázquez, Kroos, Casemiro, Isco. Místo kteréhokoliv ze jmenovaných hráčů by mohl naskočit také Kovačič. Útočné duo by pak vytvořili Gareth Bale a Cristiano Ronaldo. Místo by tak nezbylo na Jesého.

Dvě nejpravděpodobnější varianty sestavy Realu proti Levante

*V obou variantách může v záloze nastoupit Mateo Kovačič.

Jakou variantu byste pro zápas s Levante preferovali?

Systém 4-5-1 s Jesém (Počet hlasů: 403)
403

Systém 4-4-2 bez Jesého (Počet hlasů: 152)
152

Jinou variantu (Počet hlasů: 60)
60Celkem hlasovalo: 615
Klíčová slova: zranění
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (34 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!