ZNÁMKOVÁNÍ hráčů po Atlétiku: Casemiro vládl, vyhořel Ronaldo

Čas 04. 10. 2015, 23:13 | Autor podvinho

Real Madrid zase jednou pořádně pocuchal nervy všem svým fanouškům. Bohužel mělo všechno špatný konec. Bílý balet byl blízko vytoužené výhry na půdě Atlétika Madrid, ovšem v závěru nechal soupeře vyrovnat. A nebýt Keylora Navase, mohlo být ještě hůř. Podívejte se na redakční známkování jednotlivých hráčů.

Real
Cristiano v derby? Hrůza a děs (© Realmadrid.com)

ZNÁMKOVÁNÍ: Atlético - Real Madrid 1:1 

Hodnotíme jako ve škole, tedy 1 nejlepší a 5 nejhorší.

Hráč Známka Komentář

1-

Chce se říct, díky United, že jste nám ho nechali! Keylor Navas podal další excelentní výkon. V prvním poločase parádně lapil penaltu, v závěru druhého zase Real zachránil od pohromy. Jen se mu tentokrát nedařila hra nohou.

1

Dovolím si říct, že kdyby nemusel v prvním poločase střídat kvůli zranění, Real by vyhrál. Carvajal podal naprosto impozantní výkon, byl nejlepším mužem na hřišti. První gól připravil parádním průnikem a ještě lepším centrem. Bohužel, smůla na zranění zatím Real ničí.

2

Kvalitní, jistý výkon. Varane byl v derby lepším ze stoperské dvojice, vyvaroval se chyb, navíc byl důrazný v soubojích. Vyhrál několik hlaviček a věděl si rady i s rychlým Griezmannem.
Ramos

3-

Ramos odehrál spíše průměrný zápas. Ale! Penalta jde jednoznačně na jeho vrub. Je nepochopitelné, proč se vůbec dopustil takové chyby. Naprosto zbytečně riskantní rozehrávka, poté ještě více než riskantní skluz ve vápně. Se „záložníkem“ Marcelem to měl ale mnohokrát dost těžké.

4-

Patřím k častým Marcelovým zastáncům, jeho ofenzivní styl mám rád. To, co ale předvedl na půdě Atlétika, je s prominutím na pár facek. Pokud má Marcelo pokyny hrát levé křídlo a vracet se klusem, pak tato kritika směřuje na Beníteze. Pokud ale ne, je neskutečné, co si dovoluje. Pokud na to někdo máte nervy, podívejte se na záznam zápasu a spočítejte, kolikrát se Marcelo nevrátil do svého prostoru. Ne protože by nestíhal, ale protože klusal. Bude to velké číslo. Mimochodem, dopředu nevymyslel nic.

1

Muž zápasu. Casemiro skutečně předvedl, jak by měl hrát defenzivní záložník. Odebral strašně moc míčů a většinou je ještě přesně rozehrál. Jednou mu hodně uškodil rozhodčí, když místo šance Realu pískl faul a dal Casemirovi nesmyslnou žlutou. Brazilcova bojovnost a touha vyhrát ale byla příkladná. Kéž bychom ji viděli u všech hráčů Realu...

1-

Opět vynikající výkon. Za celý zápas ztratil snad jeden míč, několikrát založil nadějnou akci, kterou jeho spoluhráči nedotáhli. Navíc byl velmi platný i v napadání. Naprosto klíčový hráč, jen by to ještě chtělo více nápadů u vápna soupeře.

4

Ne, není to ono. Z Toniho Kroose je v tuto chvíli průměrný záložník. Většinu přihrávek dá na jistotu, do zakončení se nedostane. Tentokrát byl alespoň o něco platnější v defenzivní fázi, dobrou poziční hrou vybojoval pár míčů. To je ale na takového hráče strašně málo.

4

Bída. Podobně jako u Kroose, od Isca potřebuje Real mnohem více. Španělskému záložníkovi alespoň nejde upřít bojovnost, kéž by takhle občas zabral i Ronaldo... No, zpět do reality. Isco nebyl prakticky vidět, nic nevymyslel. Co se týče ofenzivy, na hřišti byl v podstatě zbytečný.

4-

Hrůza a děs. Vlastně nevím, proč nedávám Ronaldovi čistou pětku, asi z úcty. Shrňme si Portugalcův výkon. Něběhal, nemakal, dopředu nic nevymyslel. V možná poslední nadějné šanci Realu vystřelil z obrovské dálky do náruče Oblaka. Ani Ronaldo nemůže být nonstop ve špičkové formě, ale když to nejde, měl by týmu pomoci jinak. To ale nedělá. Měl být střídaný on a ne Benzema.

2

Byl tam, kde to bylo potřeba a poslal Real do vedení. Několikrát během zápasu udržel míč. Bohužel se nedostal do dalších šancí, ale to nelze příliš vyčítat jemu, nýbrž spoluhráčům. Benzema podal velmi dobrý výkon.

4

Zranění Carvajala bylo skutečnou pohromou. Protože na jeho místo nastoupil Álvaro Arbeloa. Hráč, který už na Real absolutně nemá. Jeho nástupem skončila ofenziva Bílého baletu z pravé strany. Dozadu to nicméně docela zvládal. No, v 83. minutě začal vymýšlet a vzal Realu tři body. Je neuvěřitelně pomalý.

4

Vůbec nebudu hodnotit jeho hru. Přišel do těžkého zápasu po zranění, složitá situace. Čtyřku mu ale dávám za šílený přístup. Absolutně nerozumím tomu, jak může přijít v DERBY (!) na hřiště na posledních 25 minut a jen a jen klusat. Sakra to musí být jízda!!! Sprint, souboj, hlavička, skluz, faul! Naznačit, jsem tady a my vyhrajeme! Dokud to takto nebude, Real Atlético venku neporazí. Pokud nemohl, neměl tam vůbec jít. Nadáváním na něj jsem se u počítače spotil více, než Bale na hřišti...

HODNOTIT HRÁČE MŮŽETE ZDE »

Klíčová slova: znamkovani
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (34 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!