Všechno jinak! Ramos a Bale mohou v derby hrát, James ne, prozradil Benítez

Čas 03. 10. 2015, 13:48 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Sergio Ramos je připravený nastoupit
Sergio Ramos je připravený nastoupit

V týdnu jsme vás na základě informací ze španělských deníků informovali o tom, že je James Rodríguez již plně zdráv a připraven nastoupit v derby. To už bohužel neplatí. Dobrou zprávou ale je, že Sergio Ramos a Gareth Bale dostali k důležitému utkání zelenou.

James byl skutečně už blízko tomu, aby se vrátil na trávník. Jenže na tréninku si přivodil další zranění. „Derby určitě hrát nemůže,“ přiznal trenér Realu Rafael Benítez. Jamesovy potíže by každopádně neměly být vážné.

Zatímco informace o kolumbijském klenotu fanoušky jistě zklamaly, další už jsou z příjemnějšího soudku. V pořádku jsou totiž obránce Sergio Ramos i záložník Gareth Bale. „Oba jsou připravení a chtějí hrát. Ještě uvidíme, zda nastoupí od první minuty,“ prozradil Benítez.

U kapitána Realu Ramose se dá skoro jistě očekávat, že nastoupí. Napovídají tomu i fotky z tréninků. Benítez navíc nemůže nasadit zraněného Pepeho a tak zkušeného stopera nutně potřebuje. Co se týče Balea, může si ho španělský kouč nechat i jako žolíka.

Moudřejší budeme v neděli. Derby mezi Atlétikem a Realem začíná ve 20:30.

Klíčová slova: ramos, bale, james, benítez

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!