James je na derby připraven, Ramos a Bale stále nejistí

Čas 01. 10. 2015, 18:22 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
James Rodríguez
James Rodríguez

Problémy se zraněnými hráči sužují Real Madrid v podstatě od začátku letošního ročníku. V neděli ale čeká Bílý balet velmi důležitý ligový duel, o tři body bude bojovat na půdě Atlétika Madrid. Dobrou zprávou je, že by do duelu měl zasáhnout James Rodríguez.

James už je podle deníku Marca zcela fit, ze svého zranění se uzdravil dříve, než se původně očekávalo. Není ovšem jísté, zda zvládne hned celých devadesát minut, ještě v tak fyzicky náročném zápase. Je možné, že si ho Rafael Benítez nechá jako triumf na druhý poločas.

Na druhou stranu, James už několikrát dokázal, že vynucené pauzy na něm příliš znát nejsou. Svému týmu umí pomoct okamžitě. Real by navíc jeho kreativitu a zakončení nutně potřeboval.

Zvlášť, když není ani zdaleka jistý start Garetha Balea. Ofenzivní záložník se sice vrátil do tréninku s týmem a byl povolaný na zápasy Walesu, ale zda bude připraven již na neděli, se teprve uvidí. Real u něj nebude chtít nic riskovat, což dává logiku.

Dobrá zpráva pak přišla od dalšího maroda Sergia Ramose. „Jsem zpátky v tréninku s týmem,“ pochlubil se kapitán Realu. Na přehnaný jásot je ale brzy, ani u Ramose ještě není jisté, zda bude v takovém stavu, aby do derby nastoupil. Vypadá to nicméně pozitivně.

Naopak určitě do utkání na půdě Atlétika určitě nezasáhne další stoper Pepe. K tréninku se vrací i pravý obránce Danilo, u něj ale Benítez nemusí spěchat. Dani Carvajal podává vynikající výkony.

Klíčová slova: james, bale, ramos

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!