ZNÁMKOVÁNÍ hráčů po Málaze: Navas je oporou, Kroos musí přidat

Čas 27. 09. 2015, 11:59 | Autor podvinho

Naprosto zbytečná ztráta. To si asi ještě teď říká mnoho Madridistas poté, co Real Madrid pouze remizoval s Málagou na domácí půdě 0:0. Vinou prospané první půle i obrovské gólové impotence. V tom „kraloval“ především Cristiano Ronaldo. Portugalec ale jinak patřil k lepším na hřišti. Podívejte se na redakční známkování hráčů.

Real
Toni Kroos není ve formě (© Realmadrid.com)

ZNÁMKOVÁNÍ: Real Madrid - Málaga 0:0 

Hodnotíme jako ve škole, tedy 1 nejlepší a 5 nejhorší.

Hráč Známka Komentář

1

Znovu absolutně není co vytknout. Příliš práce neměl, ale všechny situace řešil perfektně a s jistotou. Zákrok proti přímému kopu soupeře pak byl doslova úchvatný. Dokázal, že je oprávněnou jedničkou Realu. Tečka.

2

Velmi, velmi aktivní. Zvládl výrazně podporovat ofenzivu, navíc byl vždy na svém místě v obraně. Jen si připsal až příliš mnoho nepovedených centrů. To ovšem bylo i tím, že přes zahuštěnou obranu Málagu mu kolikrát nic jiného nezbývalo. Celkově ovšem podal dobrý výkon.

2

S důrazným Amrabatem měl občas problémy, několikrát ale výborně zajistil své spoluhráče. Celkově velmi jistý, dospěl do důležitého člena základní sestavy. Rozehrávku nemá cenu hodnotit, oba stopeři spíše míč posouvali dál.

3

Bylo vidět, že na víc než být spolehlivým náhradníkem Nacho nemá. Několikrát výborně zasáhl, párkrát ale také pochybil. S Amrabatem měl větší problémy než kolega Varane. Hrubku ale neudělal. Celkově průměr, tedy trojka.

2-

Podobné jako u Carvajala. Škoda několika zkažených centrů, na druhou stranu byl hodně aktivní a několik dobrých šancí pomohl připravit. Tak jako v nastavení, když oslovil volného Ronalda. Přece jen ale nebyl tak pevný vzadu, proto ten „minus“.

4

Pokud byl někdy čas vyndat minimálně na chvíli ze základní sestavy Toniho Kroose, je to nyní. Záložník Realu není ve formě, proti Málaze několikrát ve středu hřiště propadl. Navíc nebyl nebezpečný směrem dopředu. V naprosté většině volil jednoduché přihrávky, přitom jeho snad jediná kolmice na Ronalda ukázala, v čem je silný. Musí své přednosti více využívat.

1-

Nejlepší hráč Realu. Kdykoliv měl míč na soupeřově polovině, fanoušci mohli doufat, že už to konečně vyjde. Parádním pasem oslovil Benzemu, několikrát skvěle vysunul Carvajala. Jednou i nebezpečně střílel, škoda, že míč do branky neprošel. V závěru si pohlídal ofsajdové postavení a přihrál na gól, sudí ale špatně situaci posoudil a regulérní branku neuznal.

4

Ve druhém poločase měl pětiminutovku, ve které dvakrát pěkně střílel. Jenže to bylo vše. Je neuvěřitelně předvídatelný, jeho jedinou kličku čekají všichni obránci a jdou Jesému napřed. Nevím, zda vůbec dokázal někoho obejít. Centry absolutně neefektivní. Momentálně to určitě není hráč pro základní sestavu. Možná by mu prospělo zimní hostování.

3-

V prvním poločase dvakrát střílel, přestože mohl a měl najít lépe postaveného spoluhráče. Přestože má výborné momenty, ve finální fázi je vidět, že například na Jamese hodně ztrácí. Na druhou stranu, jeho bojovnost je příkladná, pořád je to hodně cenný hráč. Jednou pohotově střílel, těžko říct, zda míč přešel brankovou čáru, nebo ne. Jinak by od něj ale Real potřeboval o něco více, horší průměr.

3

Strašně těžké hodnotit. Odehrál v podstatě dobrý zápas, bojoval, snažil se, několikrát vyhodnotil situaci nesobecky. Jenže v zakončení zklamal. A právě to je jeho hlavní úloha. Z tolika šancí musí gól dát, klidně mohl mít další hattrick. Na jednu stranu určitě nepatřil k nejhorším, ale na druhou má na bezgólové remíze velký podíl. Je to, jako kdyby brankář zavinil dva góly a zároveň předvedl dva skvělé zákroky.

3-

Po delší době odehrál horší zápas. Nebyl totiž příliš vidět. Přesto si dvakrát ve vápně soupeře počínal skvěle, jenže zakončení bylo vždy slabé. Škoda, že mu jednou vzal Ronaldo míč z hlavy. 

3

Nastoupil místo zraněného Jesého a snažil se být aktivní. Proti „autobusu“ Málagy to ale měli všichni hráči Realu těžké. Stejně tak Kovačič. Moc toho nevymyslel, ale těžko to zrovna jemu vyčítat. Proto průměrná trojka.
Klíčová slova: znamkovani, malaga
 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!