Carlo Ancelotti: Modrićova nepřítomnost nás hodně bolela

Čas 18. 05. 2015, 19:16 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti

Real Madrid už přišel o veškeré šance na zisk ligového titulu. Barcelona v neděli porazila Atlético Madrid 1:0 a titul tak náleží jí. Carlo Ancelotti doufá, že se příští rok bude z vítězství radovat Real Madrid.

Jak jste spokojený s nedělním výkonem týmu?
Tým v zápase reagoval dobře a měli jsme dobrý přístup. Po středečním vypadnutí z Ligy mistrů nebylo snadné hráče motivovat, ale jsem rád, že se mi to povedlo. Teď musíme být profesionálové a poctivě se připravit i na poslední zápas sezóny. Musíme bojovat až do poslední minuty. Musíme držet hlavy vztyčené. I když jsme nezískali titul, tak jsme bojovali.

Jak se Vám líbil výkon Cristiana Ronalda?
Cristiano si dnešní zápas užil.

Je konec sezóny. Jak byste ji zhodnotil?
Celkové hodnocení sezóny nemůže být pozitivní, protože Real Madrid chtěl vyhrát, a to se nám nepovedlo. První polovinu sezóny jsme měli dobrou, ale v té druhé to bylo mnohem těžší. Chtěl bych pogratulovat Barceloně a Luisi Enriquemu.

Letos jste měli hodně zraněných záložníků.
To ano, hlavně Modriće. Tým hrál s Jamesem, Kroosem a Iscem dobře a s tímto systémem jsme vyhráli hodně zápasů. Modrić chyběl prakticky celou sezónu, a to nás hodně zabolelo.

Jediný titul, který Vám s Realem schází, je ten ligový.
Rád bych vyhrál tu nejdůležitější soutěž, kterou je Liga mistrů. Ale také bych rád vyhrál La Ligu. V tomto roce jsme byli velmi blízko a v příští sezóně se o to znovu pokusíme.

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (184 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!