Carlo Ancelotti: Lucas Silva je budoucností Realu Madrid

Čas 16. 05. 2015, 21:13 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Carlo Ancelotti na tiskovce
Carlo Ancelotti na tiskovce

Real Madrid se v neděli utká s Espanyolem a Carlo Ancelotti na předzápasové tiskové konferenci zopakoval, že svým svěřencům stále věří.

Je na tom tým lépe než loni?
Náš tým se trošku změnil, ale pořád jsme velmi konkurenceschopní. Přišlo několik nových hráčů, ale všichni hrají na velmi vysoké úrovni, například Toni Kroos. Lucas Silva je budoucností tohoto klubu. Měl nějaké problémy s adaptací.

Jste na hráče hrdý?
Jsem na ně velmi hrdý. Vydali ze sebe vše. Sezónu zhodnotíme, až skončí. Stále bojujeme o ligový titul a naším cílem je vyhrát poslední dva zápasy.

Mluvil jste s Pérezem o Vaší budoucnosti?
Chápu, proč se na to ptáte, ale před námi jsou ještě dva zápasy a do těchto utkání musíme vložit veškerou naši energii. O budoucnosti budeme mluvit potom.

Khedira s Coentrãem nesplnili Vaše očekávání?
Oba jsou velcí profesionálové. Měli zdravotní problémy, ale pokračují v tréninku. Jsou to profesionálové, kteří vždy respektují své spoluhráče, trenérský tým a klub.

Otravuje Vás, když slyšíte jména trenérů, kteří by Vás mohli nahradit?
Ne, neotravuje. To, co by mě otravovalo, by bylo, kdyby tým v neděli nebojoval. Ukážeme, že jsme profesionálové.

Jaký máte vztah s hráči?
Pracuji s nimi dva roky, takže si jsme velmi blízcí, ale také jsem na ně přísný a vždy budu. V tyto hráče mám tu nejvyšší důvěru a chovám k nim ten největší respekt.

Jaký podle Vás bude zápas s Espanyolem?
Jsme si vědomi toho, že toto je velmi důležitý zápas, a tak k němu budeme i přistupovat. Vím, že to nebude snadné. Hráči dobře trénovali a na nedělní zápas jsme plně soustředění a vydáme ze sebe vše, abychom i nadále bojovali o titul, i když už to dlouho nebude matematicky možné. Všichni o něco bojujeme. Espanyolu jde o sedmé místo. Bude to intenzivní zápas a po středečním zklamání to musíme zvládnout.

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (27 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!