Iscova paráda na výhru nestačila: Nemohli jsme udělat více, litoval záložník

Čas 10. 05. 2015, 20:05 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Isco se raduje ze svého krásného gólu
Isco se raduje ze svého krásného gólu

Real Madrid obléhal branku Valencie neúspěšně, tak se to rozhodl vzít na sebe. Záložník Isco krásnou ranou vyrovnal. Na více než na bod to ale nestačilo. „Měli jsme velkou smůlu,“ připomněl mladý Španěl tři nastřelené brankové konstrukce.

Isco po utkání ocenil týmový výkon. „Nemohli jsme udělat více. Třikrát jsme trefili brankovou konstrukci, nedali jsme penaltu. Naše úsilí... tohle se prostě ve fotbale často nestává. Měli jsme hodně smůly, ale Real musí bojovat do konce,“ řekl.

„Předvedli jsme skvělý výkon ve druhé půli a vrátili se do hry ze stavu 0:2. Mohli jsme vyhrát, ale Diego Alves byl neuvěřitelný. Je to krok zpátky a moc mě mrzí, že můj gól neznamenal tři body,“ litoval Isco.

Do odvety semifinále Ligy mistrů s Juventusem si ale záložník Real věří. „Je to otevřené a my nesmíme zakopnout na Santiago Bernabéu. Potřebujeme fanoušky. Je to klíčový zápas a my nechceme zahodit doma šanci na finále,“ doufal.

A jak se cítí v Madridu Isco osobně? „Cítím se dobře. Vždy se budu snažit pomoci týmu, i když přijdu z lavičky. Nejdůležitější je Real Madrid.“

VIDEO | Iscův parádní gól proti Valencii

Klíčová slova: isco, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!