S touhle hrou můžeme pomýšlet na finále Ligy mistrů, hodnotil po Valencii Ancelotti

Čas 10. 05. 2015, 17:20 | Autor Beny | Zdrojmarca.com
Carlo Ancelotti na tiskovce
Carlo Ancelotti na tiskovce

Důležité utkání v boji o titul svěřenci Carla Ancelottiho nezvládli, přesto byl trenér Realu Madrid s výkonem spokojený a to hlavně s druhým poločasem zápasu. „Pořád jsme ve hře o titul,“ věří italský stratég.

Přes veškerou víru je po remíze s Valencií šance na titul již jen teoretická. Barcelona by nesměla vyhrát ani jeden ze svých dvou zápasů.

Jsme zklamání z výsledku, ale máme ještě dva zápasy a obě musíme vyhrát. S hrou však můžeme být spokojeni. Pokud budeme hrát jako v ligovém zápase, můžeme pomýšlet na finále Ligy mistrů,“ poznamenal Ancelotti, že další důležité utkání je za dveřmi.

Real Madrid v utkání proti Valencii provázela neobvyklá smůla. „Bojovali jsme, třikrát jsme trefili brankovou konstrukci, zahodili jsme penaltu, ale některé zápasy takové prostě jsou,“ zůstal Ancelotti nad věcí.

Potěšil ho výkon, který ještě jednou vyzdvihnul. „Musíme se cítit pozitivně a vážit si toho, co jsme udělali dobře. A naopak se poučit z chyb, které nás stály zápas,“ řekl kouč Realu.

Ancelotti nesouhlasil s pískotem části fanoušků, kteří si vybrali za obětního beránka Iker Casillase. „Casillas podal velmi dobrý výkon jako celý tým. Bohužel jsme nezvládli dvě rychlé situace soupeře a museli jsme předvést comeback," litoval.

Co ho nemohlo potěšit, bylo odstoupení klíčového středního záložníka Toniho Kroose ze zápasu kvůli zranění. První prognózy však vypadají vůči odvetě v Lize mistrů nadějně.

Kroos dostal ránu do boku. Vypadá to, že nejde o svalový problém, proto jsem pozitivní,“ doufal po zápase Ancelotti. To se potvrdilo. Sám Kroos v neděli fanoušky uklidnil s tím, že je v pořádku.

„Ve středu by měl být k dispozici také Karim Benzema,“ dodal Ancelotti.

Klíčová slova: interview, ancelotti

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!