Carlo Ancelotti: Ve druhém poločase jsme hráli dobře a zasloužili jsme si vyhrát

Čas 09. 04. 2015, 21:29 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti

Real Madrid ve středu porazil v těžkém zápase Rayo Vallecano 2:0 a Carlo Ancelotti pochválil svůj tým za výkon, který podal ve druhém poločase.

„V prvním poločase jsme se příliš hnali kupředu. Řekl jsem hráčům, že by měli v útoku na soupeře vyvíjet větší tlak a nakonec jsme odehráli kompletní zápas a zasloužili jsme si vyhrát. Ve druhém poločase jsme byli víc v pohodě."

„Odjíždím odtud velmi šťastný a jsem spokojený s tím, jak jsme ve druhém poločase hráli, protože náš přístup byl dobrý, hráli jsme dobře a po fyzické stránce jsme byli silní. Toto všechno jsem od hráčů požadoval."

O startu Jamese: „Každý zápas je jiný, a proto můžu na hřiště poslat jinou jedenáctku. Proti Granadě nám hodně pomohl. Byl to jeho první zápas po zranění a já jsem se rozhodl nechat ho hrát. Byl to intenzivní zápas, především ve druhém poločase."

O formě Garetha Balea: „Testy dopadly dobře. Všechno šlo podle plánu. V minulém zápase dostal ránu, ale hrál bez problémů. Vystřídal jsem Karima a na hřišti mi zůstali čtyři záložníci, takže jsme mohli snadněji bránit."

Ancelotti pochválil i soupeře: „Rayo hrálo atraktivní fotbal a byli odvážní. Jejich trenér odvádí skvělou práci."

Srovnání Raya s Atléticem: „Jsou to dva odlišné týmy. Rayo hrálo odzadu, takže jsme na ně vyvíjeli tlak. Ve druhém poločase se nám to dařilo. Atlético nehraje odzadu, nakopávají dlouhé míče, takže proti nim musíme použít jiný styl hry."

Novináře zajímalo, co řekl rozhodčímu: „Řekl jsem mu, že bylo neuvěřitelné, když neodpískal penaltu."

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!