Carlo Ancelotti: Ne všichni fanoušci stojí za Casillasem

Čas 07. 04. 2015, 21:37 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Carlo Ancelotti na tiskovce
Carlo Ancelotti na tiskovce

Real Madrid čeká ve středu ligové utkání s Rayo Vallecano a Carlo Ancelotti na předzápasové tiskové konferenci mluvil hlavně o Iscovi s Jamesem.

Postavíte proti Vallecanu Isca nebo Jamese?
Oba by mohli hrát, protože spolu hráli už hodněkrát. Bale dostal ránu do levé nohy, tak uvidím. Konkurence v týmu je dobrá věc. Máme skoro celý tým v optimálním stavu. James je zde první sezónu a vede si dobře, stejně tak i Isco. Je to skvělý hráč a odehrál několik fantastických zápasů. Jsem moc rád, že je mám v týmu. Je to vítaný problém.

Je trio BBC nedotknutelné?
Až do začátku května (máj) budeme hrát zápas každé tři dny, takže točení se sestavou bude zásadní. Někteří hráči si možná odpočinou.

Necháváte Jamese hrát v důležitých zápasech?
Ne, to ne. Nejsou tu hráči, kteří by byli důležitější než jiní. James hraje dobře a Isco také. Všichni jsou s ním spokojení. Je těžké si vybrat mezi těmito dvěma hráči, protože to jsou kompletní hráči, kteří můžou hrát na různých postech.

Jak je na tom Danilo?
Je připravený hrát za Real Madrid.

Co říkáte na styl hry Vayecana?
Musíme mít na paměti, že to bude těžký zápas. Oni ví, jak chtějí hrát. Mám radši týmy, které se drží zpět, protože potom můžeme kontrolovat hru a držet míč, ale s Vallecanem to bude komplikovanější, protože mají kvality na to, aby měli zápas pod kontrolou, udávali tempo a drželi míč. Nebude to snadný zápas. Rayo je zrovna ve fázi, kdy v této sezóně hraje nejlépe. Jejich postavení v tabulce mluví za vše. Hrají velmi dobře a v domácích zápasech vyhrávají.

Myslíte si, že pokud Real vyhraje všechny zbývající zápasy, mohl by získat ligový titul?
Vím, že musíme vyhrát všechny nadcházející zápasy, ale Barcelona má výhodu.

Jak je na tom Khedira?
Má lepší formu. Reprezentační přestávka mu pomohla. Je v dobré formě, a pokud jde o mě, tak je do 30. 6 hráčem Realu Madrid. Když ho budu potřebovat, tak bude hrát.

Pískají fanoušci na Casillase proto, že je z formy, nebo z jakého důvodu?
Já nevím. Ne všichni fanoušci za ním stojí, ale na něj to nebude mít žádný vliv. Tento klub, fanoušci a prostě všechno kolem ho bude motivovat k tomu, aby se zlepšoval a tvrdě pracoval.

Bude ve středu chytat Casillas?
Ve Vallecanu bude chytat Iker a Keylor Navas si zachytá v sobotu.

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (33 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!