Carlo Ancelotti: Pepe bude za týden v pořádku

Čas 04. 04. 2015, 15:57 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Carlo Ancelotti na tiskovce
Carlo Ancelotti na tiskovce

Po reprezentační přestávce se opět vrací La Liga a Carlo Ancelotti na předzápasové tiskové konferenci mluvil o tom, že je jeho tým v dobré formě a že šance na zisk ligového titulu stále žije.

Co nám řeknete k příchodu Danila?
Je to skvělý obránce, jeden z nejlepších v Evropě. Ale je součástí plánů pro příští sezónu. Carvajal s Arbeloou chápou, že konkurence je ve všech velkých klubech, a Danilův příchod jim pomůže ještě se zlepšit. Oba se snaží dělat to nejlepší a příchod nového hráče je nijak neovlivní.

Myslíte si, že ještě máte šanci na zisk ligového titulu?
Jsme přesvědčeni, že vše je ještě otevřené, ale nemůžeme si dovolit přijít o další body. Musíme se snažit vyhrát všechny zápasy. Tým je v pořádku, ale je fér přiznat, že jsme v lednu a v únoru byli na dně a trpěli jsme. Do této závěrečné části sezóny jdeme v lepší formě, než jsme byli v loňské sezóně. Všichni jsou připravení, kromě Pepeho, který má menší zranění, které by ale mělo být rychle vyřešeno. Jsme sebevědomí. V dubnu (apríl) nás čeká hodně zápasů, přes které se musíme dostat, a proto potřebujeme každého hráče. Budu se snažit točit s týmem, ale budu s tím opatrný.

Jak se Vám líbí výkony Garetha Balea?
V posledních zápasech hrál dobře. Trefil se proti Levante a výkon, který podal v prvním poločase proti Barceloně, byl pro nás velmi důležitý. V tom poté pokračoval i v reprezentaci za Wales. Reprezentační přestávka mu pomohla znovu získat sebevědomí, což pomůže nám všem.

Jak je na tom Pepe?
Na Ligu mistrů bude k dispozici. Za týden bude v pořádku.

Jaké proti Granadě použijete rozestavení?
Budeme hrát stejně jako proti Barceloně. Na Camp Nou se naše záloha dostávala hlouběji a my jsme byli mnohem kompaktnější jako tým.

Fanoušci nebyli v posledních týdnech s výkony týmu vůbec spokojení.
Myslím si, že všichni víme, jak je tento okamžik pro nás důležitý. Atmosféra na Bernabéu závisí na tom, jak hrajeme. Když hrajeme dobře, fanoušci za námi stojí a pomáhají nám.

Chicharito není spokojený, protože nehraje.
Naprosto chápu, že je frustrovaný. Během posledních měsíců je tu několik hráčů, kteří nehráli. Kromě něho ještě Illarra a Coentrão. Chápu ho, ale všem v týmu jsem vysvětlil, že je potřebujeme.

Nedávná studie, která se zabývá evropskými útočníky, ukázala, že je Messi na prvním místě a Cristiano až na 29.
Je to jen statistika, která se týká toho, co se v poslední době stalo. Messimu se během posledních dvou měsíců dařilo a Cristianovy výkony šly dolů, ale uvidíme, co se stane během nadcházejících dvou měsíců. Mám takové tušení, že se tyto statistiky změní.

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (31 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!