Ramos: Tento zápas jsme využili k tomu, abychom získali zpět ztracené sebevědomí

Čas 16. 03. 2015, 17:00 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Sergio Ramos
Sergio Ramos

Po zápase s Levante si s novináři popovídalo několik hráčů Realu Madrid.

Sergio Ramos

„Tento zápas jsme využili k tomu, abychom získali zpět sebevědomí a uklidnili fanoušky. Musíme být víc jednotní než kdy jindy. Poté, co jsme vypadli z formy, jsme byli pod velkým tlakem. Byl to těžký zápas. Jsou před námi dva rozhodující měsíce. Jsme jeden bod za Barcelonou a v Lize mistrů jsme se dostali do čtvrtfinále."

O Ronaldovi: „Je těžké být Cristianem a po mnoho let hrát na té nejvyšší úrovni. Zná sebe lépe než kdokoliv jiný. Je velmi soutěživý a neznepokojuje nás, když se netrefí. Musíme ocenit to, co pro tým dělá."

Sergio mluvil i o Ancelottim: „Zvládl obtížnou situaci, a pokud si někdo zaslouží respekt, tak je to on. Zvláště po minulé sezóně."

O návratu: „Jsem šťastný, že jsem zpět. Byl jsem opravdu nadšený, že opět můžu hrát na nejvyšší úrovni."

Marcelo

„Přijeli jsme na Bernabéu vyhrát. Nehrajeme zrovna nejlépe, ale zlepšili jsme se. Jsme klidnější a víc si věříme. Teď je před námi dlouhý týden a my se musíme připravit na klíčový zápas sezóny."

O návratu Ramose a Modriće: „Ramos je velmi silný hráč, ale Pepe, Varane a Nacho si také vedou dobře. Máme velký tým a víme, že když jdeme hrát, musíme ze sebe vydat vše. Modrić je vynikající hráč."

Marcelo mluvil i o fanoušcích: „Fanoušci mají vždycky pravdu. Snažíme se hrát tak, aby byli šťastní. Když se jim něco nelíbí, tak pískají, ale děláme vše pro to, aby byli šťastní."

Keylor Navas

„Tým hrál dobře. Vyhráli jsme, a to je důležité. Musím být stále soustředěný, protože tým mě může kdykoliv potřebovat. V obraně jsme hráli dobře, a to mi pomohlo."

„Před El Clásicem jsme v klidu a věříme si. Můžeme dokázat velké věci, protože se nám to dříve už povedlo."

Klíčová slova: sergio ramos, marcelo, navas, ,.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!