Carlo Ancelotti: Byli jsme soustředění a chtěli jsme vyhrát

Čas 16. 03. 2015, 16:21 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Carlo Ancelotti na tiskovce
Carlo Ancelotti na tiskovce

Real Madrid v neděli porazil Levante a získal tři velmi důležité body, ale v nadcházejícím utkání se Los Blancos utkají s Barcelonou a Carlo Ancelotti nechce nic podcenit.

Trenér na začátku zhodnotil zápas: „První poločas byl dobrý. Hráli jsme dobře, intenzivně a kvalitně. Zápas jsme měli pod kontrolou a vytvořili jsme si hodně šancí. Ve druhém poločase jsme trochu polevili. Byli jsme víc v pohodě a hráli jsme víc po křídlech."

O Ronaldovi: „Je čilý. První i druhý gól se zrodil z jeho úsilí. Hrál klíčovou roli u obou Garethových gólů. Sice nedal gól, ale během zápasu byl velmi čilý."

Modrič s Ramosem jsou zpět: „Modrič s Ramosem jsou pro tým velmi důležití. Modrić díky svým kvalitám, které předvádí, a Ramos díky své osobnosti a charakteru. Nejdůležitější je, že jsou Sergio a Modrić v pořádku. Na Camp Nou pojedeme skoro s kompletním týmem."

Trenér mluvil i o formě Garetha Balea: „Vypadal motivovaný. Celý tým byl víc soustředěný a toužil po vítězství. Všichni pochopili, co musí udělat. Dělali jsme to v prvním poločase, ale v neděli to budeme muset dělat po celý zápas."

O výkonu Lucase Silvy: „Odehrál skvělý první poločas. Byl rychlý. Ve druhém poločase byl víc v pohodě a hrál míč víc do stran. Jsem si jistý, že do budoucna to bude dobrý hráč. Zlepší se, protože k nám teprve přišel. Je mladý a musí si zvyknout na spoustu věcí. Je to velký profesionál."

O morálce v týmu před El Clásicem: „V prvním poločase máme dostatek sebevědomí, ale ten druhý mi dělá starosti. Bude to jiný zápas než tento. Abychom vyhráli, musíme hrát co nejlépe."

Real má teď celý týden na přípravu: „Máme týden na to, abychom se na El Clásico připravili jak fyzicky, tak i takticky. Je to pro nás výhoda, ale Barcelona hraje každé tři dny a nedělá jí to vůbec žádné problémy."

Novináře zajímalo, koho trenér proti Barceloně postaví: „No, myslím, že je to všem jasné. Nebude tu žádné překvapení. Pokud se tento týden nezblázním, tak žádné překvapení nebude. Ještě přemýšlím, koho nechám chytat..." (Smích).

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!