Carlo Ancelotti: Isca musíme víc využít v útoku než v obraně

Čas 28. 02. 2015, 18:37 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Carlo Ancelotti na tiskovce
Carlo Ancelotti na tiskovce

Real Madrid čeká v neděli těžký zápas s Villarrealem a Carlo Ancelotti nehodlá nic podcenit.

Trenér na začátku tiskové konference mluvil o stavu Luky Modriće: „Na zápas není nominovaný. Tento týden pracoval s ostatními a bylo to dobré, ale potřebuje ještě trochu času. Doufáme, že na odvetu se Schalke bude k dispozici."

O týmu: „Do nejdůležitější části sezóny vstupujeme v dobré kondici. Jsme na tom dobře jak psychicky, tak i fyzicky."

Novináře zajímalo, jaký post je pro Isca nejlepší: „To je těžké říct, protože nám ukázal, že může hrát na různých postech. Překvapilo nás, jak skvěle hraje v záloze, ale myslím si, že ho musíme víc využít v útoku než v obraně. Pokud bude v pořádku, tak bude vždycky hrát."

Zápasů pomalu přibývá: „Nemám v plánu točit se sestavou. Nemyslím si, že jsme hráli hodně zápasů. Tým je svěží. Všichni hrají dobře. Myslíme jen na to, abychom hráli co nejlépe."

O točení se sestavou: „Před zápasem s Barcelonou nás ještě čekají tři zápasy a všechny jsou stejně důležité. Vždycky se hraje o tři body. Mají stejnou váhu. Toto je těžká práce. Lidé vždycky kritizují trenéry, když točí se sestavou, ale také je kritizují, když to nedělají."

O zápase s Villarrealem: „Mají kvalitní tým. Proti Barceloně a Atléticu odehráli dobré zápasy a abychom je porazili, budeme muset odvést tu nejlepší práci."

Ancelotti mluvil i o trenérovi Villarrelu Marcelinovi: „Když tým hraje dobře a v dobrém tempu, tak to znamená, že má dobrého trenéra, který ví, co dělá. Líbí se mi, jak pracuje a jak mluví. Bude to zápas ve velkém tempu a nemyslím si, že jestli protočí hodně hráčů, tak by to pro nás mohlo být dobré, protože by to znamenalo, že mají svěží tým."

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!