Carlo Ancelotti: Prezident vyjádřil znepokojení, ale i důvěru v tým

Čas 13. 02. 2015, 14:46 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Carlo Ancelotti na tiskovce
Carlo Ancelotti na tiskovce

Trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti věří, že fanoušci uvidí v duelu s Deportivem opět ten rychlý a silný tým, na který si na podzim zvykli. Italský stratég prozradil některé plány a vyjádřil se i k dalším ožehavým tématům.

Výkony Realu nejsou v posledních zápasech ideální. Trenér si chyby uvědomuje. „Ztratili jsme intenzitu, koncentraci a neměli tak vysoké úsilí. Věřím, že tým odpoví tak, jako už několikrát v minulosti,“ řekl Ancelotti.

„Tento týden je pro nás klíčový. To, co se v něm stane, může určit, jak bude vypadat budoucnost. Porážka na Calderónu nebyla normální, ale i to se stane,“ pokračoval zkušený kouč.

Ancelotti také přiznal, že Florentino Pérez mluvil k týmu po ostudné porážce. „Prezident vyjádřil své znepokojení, zároveň ale ukázal důvěru v tým,“ odkryl.

Pak už se italský trenér věnoval složení týmu pro sobotní duel. „Proti Deportivu začnou Illarra a Kroos. Lucas Silva nebude v základní sestavě, je tu ale šance, že nastoupí v průběhu zápasu,“ prozradil Ancelotti.

Jinak ovšem realizační tým velké změny neplánuje. „Nebudeme dělat změny v brance. Celkově se tým nebude příliš lišit od toho, který nastoupil minule,“ řekl Ancelotti.

Zkušený stratég prosí, aby příznivci na tým nezanevřeli. „Rozumím fanouškům a jejich frustraci. Cítíme se úplně stejně. Ale to nás musí motivovat ke zlepšení. Z toho, co jsem mohl vidět na tréninku, myslím, že hráči zareagovali dobře a pracují bez problémů. Doufám, že tu reakci proti Deportivo uvidíme,“ věřil.

Hráčům se do soukromí nepletu

Lodivod Realu Madrid se nemohl vyhnout ani otázce na narozeninovou oslavu Cristiana Ronalda. Portugalec totiž „pařil“ jen pár hodin po debaklu na půdě Atlétika. Ronaldo ovšem mohl jen těžko oslavu přesunout, sobota byl jediný možný termín i vzhledem k nedělnímu volnu. Navíc bylo vše naplánováno dlouho dopředu.

„To není otázka pro mě. Nikdy jsem se hráčům nepletl do jejich soukromého života a nehodlám s tím začínat. Hráči mohou dělat, co chtějí, když nejsou v práci. Jediný problém je, pokud to nějak zasahuje do jejich profesionálních výkonů, ale tito hráči jsou velcí profesionálové a to už několikrát dokázali. Mají velkou zodpovědnost k dresu Realu Madrid a já si jich pro to vážím,“ vyjádřil se Ancelotti.

Klíčová slova: ancelotti

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (26 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!