Na úvodní gól jsme dokázali rychle zareagovat, a to je důležité, shodli se hráči po zápase

Čas 01. 02. 2015, 11:44 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Sergio Ramos
Sergio Ramos

I když Real dostal hned v první minutě gól, tak hráči byli po zápase rádi, že na něj dokázali velmi rychle zareagovat.

Sergio Ramos

„I když jsme brzy dostali gól, tak je pozitivní, že tým věděl, jak na tuto situaci zareagovat. Rychle jsme odpověděli a otočili zápas. Opět jsme viděli dobrý výkon celého týmu. Dominovali jsme a byli jsme efektivní."

„Musíme se zlepšit a jít si pro další dobré výsledky. Někdy uděláte chyby a musíte je využít k tomu, abyste se zlepšili a jako tým rostli."

Sergio mluvil i o chybějícím Cristianovi: „Cristiano je základní částí týmu, ale je dobré vědět, že tu jsou hráči, kteří využijí ty minuty, které jim trenér dá. Klíčem k úspěchu je mít dobrý tým, ve kterém všichni mají stejný cíl a jdou za ním."

Novináři se Sergia ptali i na prodloužení jeho smlouvy: „O prodloužení smlouvy jsme s klubem nemluvili. Na to mám ještě dva roky čas a jsem tu šťastnější než kdy jindy. Nedokážu si sebe představit v jiném dresu."

Marcelo

„Dali nám gól v první minutě. My jsme na to hned odpověděli, a to nám usnadnilo náš návrat do hry. Nezačali jsme tak, jak bychom chtěli, ale potom jsme drželi míč a hráli jsme dobře. Bylo velmi důležité dnes vyhrát. Byl to velmi těžký zápas, i když výsledek tomu neodpovídá, ale bylo to těžké. Ke všemu nás ve středu čeká další extrémně těžký zápas proti Seville."

„Rád vidím, že tým hraje dobře a vyhrává. Pokud budu moct pomoct třeba tím, že si připíši asistenci nebo dám gól, tak je to ještě lepší, ale nejdůležitější je, že vyhráváme. To, co se událo mezi Jamesem a Balem, se ve fotbale stává. Možná Bale viděl střelbu jako nejlepší možnost."

Marcelo mluvil i o gólu Karima Benzemy: „Ten gól byl fantastický. Je to špičkový hráč a každý to ví. Z tohoto gólu mám opravdu radost."

Dani Carvajal

„Toto je pro nás velmi důležitý týden, protože hrajeme tři zápasy, dva z nich doma. Dnešní zápas byl první a my jsme vyhráli. I když jsme na začátku nebyli dostatečně soustředění, byli jsme schopní vrátit se do hry. Někdy máte špatné dny, ale tentokrát jsme se přes to dokázali dostat."

I Dani mluvil o fantastickém gólu Karima: „Z místa, kde jsem stál, jsem to moc dobře neviděl, ale došlo mi, že to byl úžasný gól, protože fanoušci na něj skvěle zareagovali."

Carvajal mluvil i o Garethovi: „Je to ambiciózní hráč, který toho týmu dává hodně. Minulý víkend nám prakticky získal tři body a tento si připsal asistenci. Pro nás je opravdu důležitý. Všichni chceme dát gól a hrát dobře a James to samozřejmě chápe."

Klíčová slova: sergio ramos, marcelo, carvajal, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!