Carlo Ancelotti: Karim Benzema podal fantastický výkon

Čas 01. 02. 2015, 11:00 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti

Real Madrid porazil v sobotu Real Sociedad 4:1 a Carlo Ancelotti byl po zápasem s výkonem svých svěřenců spokojený.

Trenér zhodnotil průběh zápasu: „V prvním poločase se stalo to, co v jiných zápasech, tedy že jsme nezačali dobře a dostali jsme gól. To samé se nám stalo proti Córdobě a Atléticu v Copa del Rey. Musíme se v tom zlepšit. Potom jsme už bránili dobře a tlačili na ně. Ve druhém poločase jsme hráli velmi dobře. Náš problém jsme vyřešili a zlepšili jsme se."

O výkonu Karima: „Benzema podal fantastický výkon. Gól, který dal, byl úžasný. Karim dokáže skvěle zaútočit, ale musíme také ocenit, že pomáhá týmu. Není to jen útočník, který hraje v pokutovém území, ale velmi dobře se pohybuje po celém hřišti a má velké kvality. Měli jsme hodně šancí a některé se nám podařilo proměnit."

Fanoušci v poslední době hodně kritizují Garetha Balea, ale Ancelotti se ho zastal: „Odehrál dobrý zápas. Neproměnil dvě šance, ale skvěle pomohl u třetího gólu. Pro mě není tak důležité, jestli dá gól, ale jestli pracuje s týmem a pomáhá svým spoluhráčům. Dnes to dělal velmi dobře."

O Illarrovi: „Prvních 30 minut hrál tak, jak celý tým, ale ve druhém poločase hrál dobře."

Novináře zajímalo, proč nehrál Lucas Silva: „Nehrál, protože je s námi teprve týden a potřebuje se přizpůsobit a zlepšit kondici. Jeho fyzická kondice není na stejné úrovni jako u ostatních hráčů, ale myslím si, že brzy bude k dispozici. Je to hráč s bránícími schopnostmi, má dobrou střelu a skvělé přihrávky. Může hrát na postu Toniho Kroose nebo tam, kde hrál teď Illarramendi."

Trenér mluvil i o Marcelovi: „Roste stejně jako tým. Do prosince (december) měl fantastické období, ale to měli i ostatní hráči. Od začátku ledna (január) tak dobře nehrál, ale už se rychle zlepšuje. Tento rok je odlišný od toho předchozího, kdy měl víc problémů. Teď si více věří a já mu také víc věřím."

Real Madrid čeká ve středu zápas se Sevillou a novináře zajímalo, jestli bude Anelotti točit se sestavou: „Možná ano. Musíme posoudit, jaký měl tento zápas vliv na hráče. Víme, že nás čeká velmi důležitý zápas, díky kterému můžeme zvýšit náš náskok. Mohl bych udělat nějaké změny, protože potřebujeme svěží tým."

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!