Carlo Ancelotti: Zapomněl jsem, jaké to je mít přes týden volno a jen trénovat

Čas 23. 01. 2015, 21:37 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Carlo Ancelotti na tiskovce
Carlo Ancelotti na tiskovce

Real Madrid získal ve čtvrtek novou posilu a i o ní Ancelotti mluvil na předzápasové tiskové konferenci.

Martin Odegaard se stal novým hráčem Realu: „Pro něj je těžké, aby hrál v tuto chvíli za první tým. Má kvality shodné s těmito hráči. Je velmi mladý a jsme si jistí, že bude pro Real důležitým hráčem. Ale v šestnácti letech je to těžké. Myslím si, že v budoucnu bude hráčem Realu Madrid."

O příchodu Lucase Silvy: „Nemůžu nic říct, protože není naším hráčem. Nechci o tom mluvit."

Novináře zajímalo, jestli bude točit se sestavou: „V sobotu bude hrát ten nejlepší tým, co máme. Nepotřebujeme s hráči točit. Tým je v pořádku. Chybí nám Isco, který si přivodil svalové zranění proti Getafe. Pepe je také mimo."

Hodně se mluví o odchodu Illarramendiho: „Illarra je hráčem Realu Madrid. V poslední době moc nehrál, ale ani důvěra, kterou v něho máme, ani jeho důležitost v týmu se nezmenšila. Abychom motivovali tým, potřebujeme hráče, kteří moc nehrají, ale jsou profesionální a vždy připravení. On je jedním z nich. Proti Córdobě nastoupí Khedira nebo Illarra."

O novém kontraktu pro Sergia Ramose: „Nemyslím si, že by toto mělo vliv na Ramosovy výkony. Vždycky je motivovaný. Každým dnem je více důležitý pro tým. Nemyslím si, že by si kvůli tomu dělal starosti. Všichni vědí, že je pro nás nepostradatelný. Prodloužení jeho smlouvy není mou prací. Nechci o tom mluvit. Zůstane tady a myslím si, že o tom nikdo nepochybuje. Jsou tu hráči, kteří budou tento dres oblékat až do konce své kariéry. To samé bych mohl říct i o Ikerovi nebo Cristianovi."

Trenér mluvil i o Cristianovi a jeho formě: „Říkám vám to samé, co jsem řekl týmu, tedy že je pořád na vrcholu. Nevšiml jsem si, že by se nějak zhoršil. Je pravda, že v několika zápasech neskóroval, ale po fyzické i duševní stránce jede vždy na maximum."

Ancelottiho odpověď na otázku, jestli by Cristiano mohl hrát do 40 let: „Myslím si, že ano. Je těžké to říct. Bude to záviset na jeho fyzické a duševní kondici. Soutěží sám se sebou. Jeho cílem je, aby si i nadále zlepšoval a byl pořád velmi motivovaný."

Na tiskovce se Ancelottiho ptali, kdy se vrátí Luka Modrić: „Minulý týden jsem řekl, že za měsíc a tento týden říkám, že za měsíc mínus týden. Za patnáct dnů bude moct trénovat s týmem. Doufáme, že než začne Liga mistrů, tak bude hrát."

O formě a sobotním soupeři: „Nevypadli jsme z tempa, protože jsme tento týden tvrdě trénovali. Je to trochu zvláštní mít přes týden volno a jen trénovat. Zapomněl jsem, jaké to je. Bude to komplikovaný a těžký zápas. Musíme ze sebe vydat to nejlepší. Córdoba je teď mnohem jistější. Mají nového trenéra a jsou na dobré cestě. Porazili Athletic Bilbao."

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!