Carlo Ancelotti: V lize chceme zůstat na prvním místě

Čas 17. 01. 2015, 22:58 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Carlo Ancelotti na tiskovce
Carlo Ancelotti na tiskovce

Real Madrid čeká v neděli v poledne ligové utkání s Getafe a Carlo Ancelotti doufá, že jeho tým zvítězí. Na tiskové konferenci před zmiňovaným duelem se ale zaměřil na mnohem více zajímavých témat.

Real Madrid čeká v neděli těžký zápas s Getafe: „Do tohoto zápasu půjdeme jako vždy. Getafe bude hrát intenzivně a budou soustředění. Potřebují získat body. Pracují tvrdě a jsou dobře organizovaní. Naším cílem je, abychom zůstali v lize na prvním místě."

„Začátek tohoto zápasu pro nás nebude úplně pohodlný. Musíme se na to připravit. Proti Getafe se hraje těžce a ještě když hrají na domácím hřišti. V La Lize chceme zůstat na prvním místě."

O vypadnutí z Copa del Rey: „V obou zápasech proti Atléticu jsme hru kontrolovali a hráli jsme docela dobře, ale byli jsme potrestáni za chyby, které jsme udělali. Je nám to moc líto. Copu jsme chtěli vyhrát."

„V loňském roce jsme tuto soutěž vyhráli, ale musíme se dívat dopředu. Stále bojujeme ve dvou soutěžích, v La Lize a Lize mistrů. Musíme se vyvarovat chybám a zůstat soustředění. V nadcházejícím měsíci se můžeme soustředit jen na La Ligu. Musíme zůstat na prvním místě a pokusit se co nejvíce zvýšit náš náskok."

Novináře zajímalo, jestli Carlo mluvil po vypadnutí z Copa del Rey s prezidentem klubu: „Ano, mluvil jsem s ním. Jak už jsem řekl, prezidentovi, hráčům i týmu je to líto. Nejsme šťastní, že jsme s Atléticem vypadli. Musíme se dívat dopředu a soustředit se na La Ligu a Ligu mistrů."

O fyzické kondici: Tým je v dobré formě. Někteří hráči potřebují zlepšit formu. Cristiano mezi ně nepatří, je v pořádku. Z těchto tří týdnů, které nás čekají, se toho budeme snažit vytěžit co nejvíce a připravit se na konec sezóny."

O týmu: „Nemáme malý tým. Cristiano a Kroos hráli více, protože jsou velmi důležití a my je potřebujeme. Myslím si, že jsou v dobré kondici a nemají žádné problémy. Když bude potřeba, budou odpočívat."

„V prvním poločase proti Atléticu mi nepřišlo, že bychom byli slabí. Viděl jsem tým, který hrál intenzivně, měl skvělý přístup a kontroloval hru. Isco hrál velmi dobře, ale stejně tak i mnoho jeho spoluhráčů."

O točení se sestavou: „V tuto chvíli s ní nemusím točit. V tuto chvíli je tým v dobré formě. Jen Pepe se zranil. Teď budeme mít více času na práci a tým si odpočine, takže není nutné s ní točit."

Realu Madrid se start do roku 2015 příliš nevydařil: „Je pravda, že se nám začátek roku nepovedl. Ale neukázalo se, že bychom měli nějaké problémy. Bylo to způsobené menšími chybami, za které jsme byli potrestáni. Napravíme to."

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!