Carlo Ancelotti: Oproti minulé sezóně je Valencia silnější a nebezpečnější

Čas 04. 01. 2015, 11:13 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Carlo Ancelotti na tiskovce
Carlo Ancelotti na tiskovce

Real Madrid má před sebou první zápas v tomto roce a Carlo Ancelotti mluvil na předzápasové tiskové konferenci o nepodařeném utkání s AC Milán i o Sergiovi Ramosovi.

Sergio Ramos je na zápas s Valencií nominovaný. Bude hrát?
Sergio je v pořádku. V sobotu bude s týmem trénovat. Nechceme nic riskovat. Uvidíme po tréninku. Podle toho se rozhodneme.

Sergio Ramos přiznal, že hrál ve finále MS klubů zraněný. Bylo to nezbytné?
Ne, nebylo. Rozhodli jsme o tom až po posledním tréninku. Bylo to jiné rozhodnutí, protože to bylo finále MS klubů, ale teď nemá cenu nic riskovat. Pokud by bylo riziko ho postavit, nebude hrát.

Zápas s Valencií nebude snadný.
Valencie hrála ke konci roku velmi dobře. Ve srovnání s loňskou sezónou kompletně změnili styl hry. Jsou silnější a nebezpečnější než v loňském roce. Bude to velmi těžký zápas.

Ve středu budete hrát pohárový zápas proti Atléticu Madrid. Budete některé hráče šetřit?
V tuto chvíli je naší prioritou nedělní zápas a postavím tu nejlepší jedenáctku. Není ten správný čas na to, abychom riskovali zranění hráčů. Budou hrát ti, u kterých nebudeme hrozit riziko, že se zraní.

Ve 32 dnech čeká Real Madrid deset zápasů. Budete točit se sestavou?
Se sestavou budeme muset točit, abychom se vyhnuli zraněním. Potřebujeme všechny hráče, všichni budou hrát. Nebudeme klást větší důraz na Copa del Rey. Musíme hrát dobře ve všech soutěžích.

V zápase s AC Milán jste prohráli 4:2.
Toto nebude mít na nic vliv, protože to byl přátelský zápas a jeho účelem bylo připravit se na nadcházející utkání. Naší prací před tímto zápasem bylo dobře se připravit na zápas s Valencií. Tato porážka nám věci neztíží.

Klíčová slova: ancelotti, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!